Długo oczekiwany Kongres Kadry Kierowniczej OVB Polska

0
637

Na takie wydarzenie OVB-cy i partnerzy biznesowi OVB Polska czekali z niecierpliwością prawie dwa i pół roku. W tym czasie odbywały się wprawdzie wydarzenia w formacie online lub hybrydowym, jak np. spotkanie dyrektorów w Zakopanem z udziałem 300 osób, jednak na pełnowymiarowy Kongres Kadry Kierowniczej OVB trzeba było poczekać aż do 24 maja br.

Tego dnia niesamowita energia, z której słynie OVB, zagościła w hotelu Marriott w Warszawie i nareszcie można było cieszyć się w pełni z osobistych spotkań, rozmów i gorących dyskusji, a także odwiedzić stoiska partnerów produktowych OVB. I najważniejsze – wspólnie świętować sukcesy i kolejne niesamowite rekordy OVB.

Spotkanie rozpoczął prezes OVB Polska Artur Kijonka, witając gości kongresu. Szczególne słowa powitania i wsparcia skierował do Kolegów i Koleżanek z OVB Ukraina, którzy mieli możliwość oglądania gali online. Gorące powitanie przekazał także przedstawicielom partnerów produktowych, z którymi OVB od lat łączy doskonała współpraca.  

Zapraszając na scenę dyrektorów krajowych OVB, prezes Kijonka podziękował im za dotychczasowe osiągnięcia, pokazując jednocześnie dynamiczny rozwój OVB na przestrzeni ostatnich dziesięciu lat i prezentując nowy historyczny rekord sprzedaży OVB Polska osiągnięty w marcu 2022 r.

Gratulacje dla całego OVB Polska za zajęcie pierwszego miejsca w rekrutacji oraz liczbie umów spośród wszystkich 15 spółek OVB w Europie przekazał także CEO OVB Holding Mario Freis.

Jestem bardzo dumny i zadowolony z sukcesów odnoszonych przez OVB. W ostatnich latach ustanowiliśmy kamienie milowe w rozwoju OVB Europa, przekraczając 40,2 mln jednostek pracy. Rośniemy we wszystkich segmentach działalności. I dziękuję wam za to, bo macie w tym swój wielki udział – mówił Mario Freis.

Kongres Kadry Kierowniczej zgromadził w tym roku ponad 500 uczestników – najlepszych pośredników finansowych OVB Polska. Jako pierwsi na scenie odbierali nagrody najlepsi w roku 2021 w trzech kategoriach: sprzedaż, rekrutacja i rozbudowa grupy bezpośredniej.

Po przerwie na lunch przyszedł czas na mocny punkt programu – odbiór nominacji przez czterech nowych dyrektorów krajowych OVB Polska: Karolinę Kozłowską, Adriana Pastuszaka, Łukasza Junika i Krzysztofa Juniewicza. Każdy z nowych dyrektorów miał okazję podzielić się swoimi przemyśleniami na scenie, a ich wypowiedzi spotykały się z gorącym, a wręcz bardzo żywiołowym przyjęciem. Gratulacje przekazał im osobiście CEO OVB Holding Mario Freis.

W gronie nowych dyrektorów regionalnych powitany został Marcin Ratuszniak, a grupę dyrektorów okręgu zasilili Milena Tosik i Wojciech Drozd.

Wiele radości i niesamowitych emocji towarzyszyło również w chwilach odbioru nominacji na stanowisko kierownika okręgu i kierownika oddziału.

Z największym uznaniem i honorami świętowano także spektakularne w całej OVB Europa rekordy wypracowanych jednostek pracy.

W kategorii 1 mln JP nagrodę odebrał dyrektor krajowy Adrian Pastuszak oraz dyrektorzy regionalni: Iwona Ożóg-Trojanowska, Halina Wilczyńska, Dariusz Bartkowiak i Tomasz Szarata.

Następnie uhonorowani zostali zdobywcy 2 mln JP: dyrektor krajowa Dorota Długosz-Smela i senior dyrektor krajowy Paweł Kiszka.

Dyrektor krajowy Ireneusz Tomczyk uhonorowany został za osiągnięcie 3 mln JP.

Niesamowitymi wynikami mogli poszczycić się super senior dyrektorzy krajowi OVB: Marcin Zieleniewski, odbierając puchar za 10 mln JP, i Marek Zieleniewski za 20 mln JP!

Kongres OVB miał swoją tradycyjną i bardzo docenianą oprawę w postaci Targów Partnerów, jak też wieczornego afterparty, na którym znakomicie bawiono się do późnych godzin nocnych. Gwiazdą wieczoru była Margaret.