Europ Assistance z pomocą dla klientów programu Hyundai 5+

0
172

Hyundai Motor Poland wspólnie z Europ Assistance Polska przygotował program dla posiadaczy pojazdów marki Hyundai, których pojazdy mają więcej niż 5 lat i są regularnie serwisowane w autoryzowanych stacjach obsługi Hyundai. Ochrona zapewnia organizację i pokrycie kosztów pomocy assistance.

Ubezpieczenie zapewnia ochronę w trakcie podróży po Polsce, a klient w sytuacji awarii czy wypadku może skontaktować się z całodobowym Centrum Pomocy. Program Hyundai 5+ gwarantuje usprawnienie pojazdu, holowanie do najbliższej ASO i dostarczenie paliwa. Ponadto, jeżeli w wyniku unieruchomienia pojazdu został on odholowany i nie może być naprawiony tego samego dnia, klient może skorzystać z samochodu zastępczego, zakwaterowania w hotelu lub transportu do miejsca zamieszkania czy miejsca docelowego podróży, a także przechowania pojazdu i przeładunku towaru (tylko dla modelu LCV). 

Po każdym okresowym przeglądzie ochrona ubezpieczeniowa jest przedłużana na kolejne 12 miesięcy, chyba że klient wcześniej dokona kolejnego przeglądu.

Z programu mogą skorzystać wszyscy posiadacze pojazdów Hyundai bez względu na miejsce zakupu, również jeżeli pojazd pochodzi z dystrybucji zagranicznej.

(AM, źródło: Europ Assistance Polska)