Europa Ubezpieczenia partnerem klubu siatkarskiego #VolleyWrocław

0
328

Przez najbliższy sezon Europa Ubezpieczenia będzie wspierać siatkarki zespołu #VolleyWrocław. W ramach współpracy z klubem firma przez najbliższy sezon Tauron Ligi Europa zapewni zawodniczkom ochronę ubezpieczeniową.

– Bardzo cieszymy się, że dołączyliśmy do grona partnerów #VolleyWrocław i będziemy wspierać siatkarki w walce o tytuł Mistrzyń Polski. Współpraca z klubem łączy dwie istotne dla nas rzeczy: zamiłowanie do aktywności fizycznej, które znajduje odzwierciedlenie w naszej linii ubezpieczeń sportowych, oraz wrocławskie DNA Europy – mówi Marat Nevretdinov, prezes Europy Ubezpieczenia.

W tym roku ubezpieczyciel obchodzi jubileusz 25-lecia działalności. Pierwszą polisę wystawił w kwietniu 1995 roku i od tego momentu jest cały czas związany z Wrocławiem, gdzie znajduje się siedziba firmy. 

– Mamy przyjemność podpisać umowy z nowym partnerem. Nasza radość jest tym większa, że Europa Ubezpieczenia to firma z Wrocławia. Chciałam podziękować za zaufanie i mamy nadzieję na dobrą współpracę. Dziękujemy także za indywidualne podejście do tematu ubezpieczenia naszego zespołu i przygotowanie bardzo dobrej oferty – mówi Ewa Naryniecka, członek zarządu Volleyball Wrocław.

W ramach współpracy z klubem Europa obejmie ochroną ubezpieczeniową zawodniczki pierwszego zespołu i wszystkich grup młodzieżowych #VolleyWrocław. Ubezpieczenia zapewnią pomoc m.in. w przypadku kontuzji.

Przez cały sezon logo Europa Ubezpieczenia będzie widoczne m.in. na koszulkach zawodniczek oraz materiałach przygotowanych przez klub. Po każdym meczu we Wrocławiu zostanie wręczona także nagroda dla najlepiej broniącej siatkarki meczu, której patronem będzie ubezpieczyciel.

(AM, źródło: Europa Ubezpieczenia)