Europa wspiera kolejny sezon siatkarek Volleyball Wrocław

0
130

Europa Ubezpieczenia i klub siatkarski Volleyball Wrocław podpisały umowę o przedłużeniu współpracy na nowy sezon 2021/22. Zgodnie z nią firma będzie wspierać siatkarki występujące w najwyższej klasie rozgrywek Tauron Ligi w walce o tytuł Mistrza Polski. To drugi sezon partnerstwa pomiędzy klubem a ubezpieczycielem.

Podobnie jak to miało miejsce w sezonie 2020/21, logo Europy będzie widoczne m.in. na koszulkach zawodniczek i materiałach klubowych #VolleyWrocław. Dodatkowo siatkarki zaangażują się w działania promocyjne aplikacji mobilnej app2U, której twórcą jest ubezpieczyciel. Europa obejmie ochroną ubezpieczeniową sekcje młodzieżowe, stowarzyszone z klubem siatkarskim.

– Siatkówka to druga najpopularniejsza dyscyplina sportowa w Polsce, dostarczająca kibicom mnóstwo pozytywnych emocji i niezapomnianych przeżyć. Dlatego cieszę się, że w kolejnym sezonie będziemy mogli dopingować siatkarki #VolleyWrocław w ich walce o mistrzostwo Polski – mówi Marat Nevretdinov, prezes Europa Ubezpieczenia.

– Bardzo cieszę się z przedłużenia współpracy z Europą. Poprzedni rok dał nam wiele. Mogliśmy poznać bardziej swoje potrzeby i dopracować ofertę. Europa to jednak przede wszystkim wspaniali ludzie, którzy przez cały sezon dopingowali nas i wspierali w trudnych momentach. Za to bardzo dziękujemy i cieszymy się, że współpraca będzie kontynuowana w kolejnym sezonie – mówi Ewa Naryniecka, członek zarządu Volleyball Wrocław.

(AM, źródło: Europa Ubezpieczenia)