Ewa Mazur nowym członkiem zarządu Howden Donoria

0
1214

Ewa Mazur została powołana na stanowisko członka zarządu Howden Donoria. Uzupełni skład zespołu zarządzającego brokerską firmą po ustąpieniu Huberta Kowalewskiego.

– Ewa Mazur dała się poznać jako sprawny i skuteczny manager pozyskujący dla grupy zlecenia reasekuracyjne. Ekspansja zagraniczna to obecnie specjalność polskiego biznesu. Chodzi nie tylko o import i eksport czy otwieranie spółek z polskim kapitałem, ale także o przejęcia. Widzimy, że klienci w tych procesach coraz częściej oczekują naszego wsparcia, dlatego to jeden z naszych kluczowych obszarów rozwoju. Z racji swojego doświadczenia i współpracy ze spółkami z grupy Howden na całym świecie, Ewa Mazur będzie najlepszą osobą na tym stanowisku – mówi Dariusz Zajączkowski, prezes Howden Donoria.

– Bardzo dziękuję akcjonariuszom spółki za okazane zaufanie. Cieszę się, że moje kompetencje zostały docenione. Jestem gotowa na nowe wyzwania związane z rozszerzeniem obszarów mojej odpowiedzialności – mówi Ewa Mazur.

Ewa Mazur jest związana z Howden Donoria od 2015 r. Dołączyła do zespołu brokera ubezpieczeniowego tuż po wejściu do akcjonariatu brytyjskich partnerów, czyli Howden Broking Group. Jako dyrektor Biura Reasekuracji odpowiada za jeden ze strategicznych obszarów spółki. Jej kompetencje zostaną obecnie poszerzone o kontakty międzynarodowe w grupie Howden. Ewa Mazur będzie nadzorowała także z ramienia zarządu Zespół Klienta Zagranicznego oraz Biuro Real Estate.

(AM, źródło: Howden Donoria)