GrECo: Turecki partner globalnego brokera

0
935

Assurex Global ogłosił, że GrECo z siedzibą w Stambule dołączył do globalnego partnerstwa zrzeszającego 97 niezależnych brokerów. Specjalizacja tureckiego GrECo jest szeroka, obejmuje rolnictwo, biotechnologię, budownictwo, energetykę, międzynarodowe benefity pracownicze i nieruchomości.

Firma GrECo International Sigorta ve Reasürans Brokerligi AS została utworzona od podstaw w 2013 r. przez austriacki GrECo International Holding AG. Operacja turecka jest częścią strategicznego planu rozwoju firmy lokującej się w Europie Środkowej i Wschodniej. Z kolei Assurex Global planuje nowe strategiczne partnerstwa w 2022 r., aby dalej rozwijać i wzmacniać swoją ofertę. Firmy partnerskie muszą spełniać ściśle określone standardy, aby klienci wiedzieli, że wybierając jako partnera Assurex Global, współpracują z najlepszymi.

– Dołączenie GrECo do naszego partnerstwa skutecznie wzmocni nasz zasięg i możliwości w regionie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki, jak również na całym świecie – powiedział prezes i CEO Assurex Global, Dean Hildebrandt.

Założony w 1954 r. Assurex Global z siedzibą w Columbus (Ohio) jest prywatną grupą brokerską zajmującą się ubezpieczeniami dla przedsiębiorstw, zarządzaniem ryzykiem i świadczeniami pracowniczymi, działającą na zasadzie partnerstwa wyłącznego z ponad 600 biurami partnerskimi.

(AC, źródło: Insurance Journal)