Inslet zaoferuje portfel na ubezpieczenia

0
350

Insurtech Inslet opracowuje aplikację, która będzie swoistym portfelem z polisami. Użytkownicy narzędzia będą w nim przechowywać posiadane przez siebie ubezpieczenia – podał cashless.pl.

Dzięki aplikacji klient będzie miał w każdej chwili dostęp do cyfrowej wersji swoich polis. Dodatkowo narzędzie będzie powiadamiać go o zbliżającym się końcu umowy, terminie płatności składki, a oprócz tego wesprze w przypadku szkody oraz ułatwi kontakt z pośrednikiem ubezpieczeniowym. Dodanie polis do portfela będzie realizowane przez klienta lub automatycznie dzięki integracji z systemami agentów i towarzystw ubezpieczeń.

Jacek Dymczak, współzałożyciel Insletu, w rozmowie z cashless.pl wyjaśnia, że korzystanie z aplikacji będzie darmowe dla posiadaczy polis. Koszty ponosić będą pośrednicy. Inslet ma już za sobą pilotażowe wdrożenie w kancelarii brokerskiej Capital Brokers Insurance Group.

Więcej:

cashless.pl z 7 grudnia, Ida Krzemińska-Albrycht „Insurtech Inslet tworzy portfel na polisy ubezpieczeniowe. Chce też ułatwić zdalne podpisywanie umów”

(AM, źródło: cashless.pl)