InterRisk zachęca szkoły i rodziców do EDU Plus

0
403

InterRisk wystartował z akcją ubezpieczeniową skierowaną do szkół oraz rodziców. W jej ramach towarzystwo promuje ubezpieczenie EDU Plus.

EDU Plus to program ubezpieczeń adresowanych do szkół oraz rodziców, obejmujący kompleksowy zestaw rozwiązań dotyczący wielu rodzajów ryzyka, związanych zarówno z niespodziewanymi zdarzeniami losowymi, jak i chorobami. Pakiet oferuje finansową ochronę na wypadek zdarzeń, które mogą przytrafić się dzieciom podczas zajęć szkolnych lub podczas dojazdu do lub ze szkoły.

EDU Plus zapewnia ochronę w ciągu całego roku szkolnego i wakacji. Ubezpieczenie może zostać rozszerzone o dowolnie wybrane opcje dodatkowe. W ramach EDU Plus InterRisk oferuje pakiet Hejt Stop, gwarantujący wsparcie psychologiczne, prawne i informatyczne w zakresie mowy nienawiści i bezpieczeństwa w sieci.

– Zależało nam, aby opcja Hejt Stop wychodziła naprzeciw aktualnym potrzebom naszych klientów, dlatego kluczową sprawą było dla nas zwiększenie bezpieczeństwa dzieci i młodzieży w portalach społecznościowych, w szczególności zapewnienie im wsparcia w przypadku włamania na prywatne konto lub profil. Co ważne, w ramach tej opcji, pomoc psychologiczna  i prawna dla dziecka jest świadczona przez dyplomowanych psychologów i doświadczonych prawników. A usługi z zakresu pomocy prawnej są nielimitowane – mówi Marcin Kucharski, kierownik Zespołu Ubezpieczeń Osobowych w Departamencie Ubezpieczeń Osobowych i Zdrowotnych InterRisk.

Propozycja ubezpieczeniowa InterRisk zawiera też TeleMedycynę – szybkie i wygodne konsultacje lekarza internisty, pediatry, ginekologa, urologa i psychologa. Oferowana jest także e-Rehabilitacja, czyli szybki powrót do zdrowia dzięki rehabilitacji w domowym zaciszu za pomocą najnowszej technologii i pod nadzorem fizjoterapeuty.

Inną opcją, którą można dobrać do swojego zestawu ubezpieczeń jest pakiet Kleszcz, który obejmuje koszty badań diagnostycznych, antybiotykoterapii, usunięcia kleszcza oraz wypłatę świadczenia za zdiagnozowanie boreliozy. EDU Plus zapewnia też możliwość uzyskania drugiej opinii medycznej rekomendowanej placówki medycznej w przypadku zachorowania na poważną chorobę w trakcie trwania ochrony ubezpieczeniowej.

(AM, źródło: InterRisk)