Jacek Chojnacki pokieruje Praktyką Food & Agri w GrECo Polska

0
1056

Do zespołu GrECo Polska z początkiem sierpnia dołączył Jacek Chojnacki, menadżer z ponad 20-letnim doświadczeniem na rynku ubezpieczeniowym. Zajmie się współpracą z klientami z branży rolnej i spożywczej.

Jacek Chojnacki jest związany z rynkiem ubezpieczeniowym od 22 lat. Karierę rozpoczynał w PZU, przez ostatnie 10 lat związany był z Concordia Polska.

– Jacek Chojnacki dał się poznać jako wysokiej klasy specjalista oraz człowiek, z którym chciałbym współpracować. Jestem przekonany, że jego wieloletnie doświadczenie w przygotowywaniu i obsłudze kompleksowych programów ubezpieczeniowych dla klientów z branży rolnej i spożywczej zwiększy jakość obsługi świadczonej przez GrECo Polska – mówi Paweł Paluszyński, prezes zarządu GrECo Polska Sp. z o.o.

W kontekście nowych globalnych wyzwań związanych ze zmianą klimatu, przejściem do zielonego ładu UE i dalszą cyfryzacją, innowacyjne rozwiązania w dziedzinie ubezpieczeń i zarządzania ryzykiem są bardzo istotne dla krajowego przemysłu rolnego i spożywczego – dodaje Maksym Shylov, lider praktyki Food & Agri w Grupie GrECo.

(KS, źródło: GrECo)