Laury dla GrECo Polska i Unum Życie

0
550

Dwa kolejne wyróżnienia dla firm ubezpieczeniowych z polskiego rynku: GrECo Polska została nagrodzona tytułem Firma Dobrze Widziana w konkursie organizowanym przez Business Centre Club, natomiast „Gazeta Finansowa” uhonorowała Unum Życie tytułem Najlepszy Pracodawca 2020.

GrECo Polska otrzymało wyróżnienie za zaangażowanie społeczne oraz realizowanie idei odpowiedzialności społecznej biznesu. Celem konkursu Firma Dobrze Widziana jest promowanie firm prowadzących biznes społecznie odpowiedzialny oraz szerzenie wiedzy na temat społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR) i skutecznych metod komunikowania o prowadzonej przez firmę działalności społecznej.

Natomiast „Gazeta Finansowa” doceniła Unum Życie za „wyjątkową troskę o pracowników i współpracowników Unum w dobie pracy zdalnej”.

– Obecna sytuacja epidemiczna wszystkich nas mocno dotknęła, zaburzając nasze poczucie bezpieczeństwa, ograniczając naszą swobodę i wzbudzając w nas większą troskę o zdrowie własne i bliskich. Dziś wszyscy odczuwamy tę zmianę. Na nas, jako pracodawcy, spoczywa ogromna odpowiedzialność, by zatroszczyć się o ludzi, o ich spokój i zdrowie, a także okazać empatię w wymagającym dla nich czasie – skomentował Michał Płaczkiewicz, dyrektor Działu Personalnego Unum Życie. – Tytuł Najlepszego Pracodawcy otrzymany w tak wymagających czasach cieszy podwójnie i jest najlepszym potwierdzeniem tego, że prawdziwa troska i szacunek  do człowieka to najważniejsze wartości niezależne od panujących okoliczności – dodał.

(AM, źródło: GrECo Polska, Unum Życie)