LINK4: Drugi samochód trafił do nowej właścicielki

0
294

Zdobywczyni kolejnej nagrody głównej w Loterii Jubileuszowej LINK4 tuż przed świętami wyjechała z salonu samochodowego w Łodzi nową Toyotą Yaris Cross Hybrid. Towarzystwo zapewniło jej również kompleksowe ubezpieczenie auta.

Kluczyki do samochodu przekazał zwyciężczyni loterii Mirosław Gilarski, członek zarządu zakładu.

– Jubileuszowy rok 20-lecia LINK4 kończymy w wyjątkowy sposób: wręczeniem finałowej nagrody w naszej loterii. Cieszę się, że możemy przekazać pani Janinie taki prezent tuż przed Świętami Bożego Narodzenia. Mam nadzieję, że wszystkie wygrane w naszej loterii ucieszyły zwycięzców i przyniosły im wiele pozytywnych emocji  – mówi Mirosław Gilarski.

–  Zadzwoniłam do moich najbliższych przyjaciółek i to dopiero był wybuch radości! Ten model samochodu to dla mnie dużo nowych doświadczeń. Przede wszystkim jest to hybryda, dla mnie nowa rzecz. Nowością też będzie automatyczna skrzynia biegów, jestem ciekawa, czy to, co o niej słyszałam, potwierdzi się w praktyce – mówi laureatka konkursu. Dodaje, że z LINK4 łączy ją długa historia. – Zaczęłam ubezpieczać się już na samym początku, kiedy firma rozpoczęła działalność. Później była przerwa i znów wróciłam do LINK4 kilka lat temu. Doceniam elastyczną ofertę i dobre podejście do klienta – przyznaje.

W loterii z okazji 20-lecia LINK4 mógł wziąć udział każdy klient indywidualny, który między 1 czerwca a 31 sierpnia 2023 roku kupił lub przedłużył OC lub OC/AC. Wystarczyło, że polisę opłacił i zarejestrował się na stronie internetowej. Pierwsze auto trafiło do rąk nowego właściciela w październiku. Łącznie wśród uczestników Loterii Jubileuszowej LINK4 rozlosowano dwa samochody osobowe Toyota Yaris Cross Hybrid  z voucherami na ubezpieczenie i 260 kart paliwowych ORLEN o wartości 400 zł.

(AM, źródło: LINK4)