Łukasz Paćkowski będzie odpowiedzialny za współpracę Leadenhall z brokerami

0
1570

4 kwietnia Łukasz Paćkowski objął w Leadenhall stanowisko dyrektora sprzedaży ds. współpracy z brokerami. Menedżer jest związany z firmą od 2017 r. Dotychczas zajmował się rozwojem sprzedaży w Polsce centralnej, zarówno w kanale multiagencyjnym, jak i brokerskim.

Łukasz Paćkowski jest absolwentem kierunków zarządzanie i marketing oraz stosunki międzynarodowe na UMK w Toruniu. Obecnie realizuje program Executive MBA na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.

– W zeszłym roku osiągnęliśmy rekordowy wzrost sprzedaży w kanale brokerskim, co potwierdziło tylko, że w ramach produktów specjalistycznych, takich jak D&O czy PI, jesteśmy ważnym partnerem dla brokerów ubezpieczeniowych. Z drugiej strony centralne wsparcie udzielane dotychczas przeze mnie i dział underwritingu jest już niewystarczające i widzimy potrzebę jego wzmocnienia w terenie, stąd też awans wewnętrzny Łukasza, który udowodnił już swoją skuteczność we współpracy z brokerami – komentuje Tomasz Domalewski odpowiedzialny za obszar sprzedaży i szkoleń Leadenhall.

 – Zadanie, jakie przede mną postawiono, wymaga pełnego zaangażowania nie tylko z mojej strony, ale również osób wspierających brokerów na poziomie centralnym. Najważniejszy cel, poza budowaniem relacji na podstawie kompetencji i biznesowych fundamentów, to spowodowanie, aby ubezpieczenia z oferty Leadenhall były tymi, które brokerzy z pełnym przekonaniem rekomendują swoim klientom – dodaje Łukasz Paćkowski

(AM, źródło: Leadenhall Insurance)