„Rozmowy bez Asekuracji”: TOP3 podcastów w marcu 2022 r.

0
479

Najwięcej słuchaczy podcastów z cyklu „Rozmowy bez Asekuracji” zgromadziły w marcu odcinki poświęcone modelowi działania CUK Ubezpieczenia, wyzwaniom w segmencie multiagencyjnym w ujęciu Unilink oraz ofercie Wefox.

Największą słuchalność miał odcinek nr 177, zatytułowany „Sposób na sukces według CUK Ubezpieczenia”. Podczas programu, którego gościem był Przemysław Grabowski, członek zarządu CUK Ubezpieczenia, można było się dowiedzieć, jak rozwijają się placówki stacjonarne i czy to wciąż dobry pomysł na biznes, a także jak budować przewagę konkurencyjną na trudnym rynku oraz czy CUK Ubezpieczenia jest zainteresowany zakupem innych agencji.

Na drugim miejscu znalazł się odcinek nr 176, zatytułowany „Jak Unilink zdobywa szczyty?”. W audycji Igor Rusinowski, prezes Unilink i Człowiek Roku Ubezpieczeń 2021, wyjaśniał, jakie są największe wyzwania na rynku multiagencyjnym, tłumaczył, co prowadzenie biznesu ma wspólnego z zimowym alpinizmem oraz dlaczego Unilink chce rozwijać biznes również na rynku niemieckim.

Trzecie miejsce zajął odcinek nr 178, „Co Wefox oferuje agentom?”, w którym Jarosław Przybylski, dyrektor sprzedaży UNEXT, spółki będącej strategicznym partnerem Wefox Insurance AG SA oddział w Polsce, przypomniał, jakie produkty oferuje Wefox i co proponuje agentom. Ekspert zdradził też, jakie są plany ubezpieczyciela na 2022 rok.

(am)