Marcin Janicki powrócił na fotel prezesa Crawford Polska

0
1639

Crawford Polska, firma zajmująca się likwidacją szkód, przygotowała plan, w ramach którego zamierza zaangażować się w całkiem nowych obszarach. Jego realizację będzie nadzorować nowy-stary prezes spółki, Marcin Janicki.

Strategia umocnienia pozycji i dynamicznego rozwoju została opracowana pod nadzorem prezeski zarządu Beaty Grott, która 10 stycznia tego roku zastąpiła na tym stanowisku Marcina Janickiego, kierującego spółką nieprzerwanie od 2004 roku. Realizacja strategii odbędzie się jednak bez jej udziału, ponieważ jeden z ubezpieczycieli złożył ekspertce propozycję objęcia stanowiska dyrektora zarządzającego. Dlatego 26 kwietnia zadanie to przejął Marcin Janicki, który ponownie objął stery w Crawford Polska. W zarządzie wspierać go będzie Krzysztof Haupt.

Crawford Polska zwraca uwagę, że już od pewnego czasu w jego ofercie obok tradycyjnych usług dotyczących likwidacji szkód oferowane są rozwiązania dotyczące m.in. cyberbezpieczeństwa, forensic accounting, oceny ryzyka, w tym tworzenia planów ciągłości działania. W najbliższym czasie firma zaproponuje klientom pakiet rozwiązań, które pozwolą na lepszą i efektywniejszą współpracę.

(AM, źródło: Crawford Polska)