Marsh European Business Support Centre rekrutuje na staż w ramach Career Starter Program

0
356

Ruszyła rekrutacja na czwartą edycję w pełni płatnego programu stażowego Career Starter Program organizowanego przez Marsh European Business Support Centre. 4-miesięczny staż kierowany jest do studentów i absolwentów pragnących zdobyć swoje pierwsze doświadczenia zawodowe, poznać pracę w globalnej firmie oraz uczestniczyć w interesujących projektach.

Do rekrutacji zaproszeni są studenci znający język angielski oraz drugi zachodnioeuropejski, lubiący pracę zespołową oraz ceniący dobrą organizację pracy. Przewidziane są również miejsca dla osób znających język angielski oraz VBA i Excel. 

Staż odbędzie się w dwóch oddzielnych terminach do wyboru: 2 października – 31 stycznia lub 12 października – 9 lutego, a możliwość udziału w stażu nawet na niepełny etat umożliwi połączenie pracy ze studiowaniem.

Podczas stażu uczestnicy będą wykonywać różnorodne zadania w zespole, do którego zostaną przypisani, oraz podnosić swoje kompetencje w ramach jednej z sześciu ścieżek rozwojowych. Na same szkolenia oraz treningi przeznaczone będzie 20% czasu. Ponadto uczestnicy programu będą brać udział w pracach zespołu projektowego, rozwiązując realne problemy biznesowe.  A na koniec otrzymają certyfikat odbycia stażu oraz możliwość pracy w Marsh EBSC na część lub pełen etat.

Uczestnicy mogą liczyć m.in. na wynagrodzenie, umowę o pracę (wraz z pakietem świadczeń) lub zlecenie, hybrydowy lub w pełni zdalny tryb pracy, uczestnictwo w pracach międzynarodowych zespołów, ścieżki rozwojowe, certyfikat ukończenia kursu oraz możliwość podjęcia pracy po zakończeniu programu.

(AM, źródło: Marsh)