Marsh: Mateusz Morze dołącza do zespołu Regional TCI Leadership

0
54

Z początkiem czerwca 2021 roku Mateusz Morze objął stanowisko lidera Praktyki Ryzyk Kredytowych w subregionie Północnym Europy Środkowo-Wschodniej (z wyłączeniem Polski). Nowe obowiązki będzie łączył z dotychczasową funkcją – dyrektora warszawskiego zespołu w Departamencie Ryzyk Kredytowych Marsh Polska.

Mateusz Morze posiada ponad 12 lat doświadczenia w branży ubezpieczeniowej. Od 2011 roku pracuje w Marsh, gdzie odpowiada za pozyskiwanie nowych klientów i obsługę portfela w zakresie ubezpieczeń należności handlowych.

– Dołączenie do międzynarodowego zespołu ryzyk kredytowych to duże wyróżnienie nie tylko dla mnie, ale dla całej lokalnej praktyki, ponieważ jest potwierdzeniem naszej silnej pozycji w regionie. Jestem przekonany, że dzięki ścisłej współpracy pomiędzy zespołami w poszczególnych krajach rozwiniemy oferowane przez nas usługi i rozwiązania oraz zapewnimy jeszcze lepszy standard obsługi brokerskiej dla klientów działających w regionie Europy Środkowo-Wschodniej – podkreśla Mateusz Morze.

– Cieszy nas dynamiczny rozwój Praktyki Ryzyk Kredytowych i jesteśmy dumni z nominacji eksperta Marsh Polska. Połączenie globalnych kompetencji i lokalnego doświadczenia Marsh umocni naszą pozycję rynkową i zapewni dostęp do szerokiego portfolio, know-how oraz dodatkowych rozwiązań w zakresie ryzyk kredytowych. Gratulujemy Mateuszowi i życzymy powodzenia w nowej roli! – mówi Marcin Olczak, dyrektor Departamentu Ryzyk Kredytowych Marsh Polska.

(AM, źródło: Marsh)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here