MetLife: Rozstrzygnięcie w konkursie „Każdy ważny w pracy”

0
383

Katalog Marzeń, DrTusz i Maio Software House – te firmy zostały laureatami zorganizowanego przez MetLife konkursu „Każdy ważny w pracy”*.

– W naszym konkursie zapytaliśmy pracowników małych firm, czy czują się dobrze w swojej pracy. W odpowiedzi dostaliśmy aż 135 zgłoszeń. Zgłoszenia dotyczące firm Katalog Marzeń, DrTusz i Maio Software House szczególnie nas ujęły, ale już sam fakt wytypowania pracodawcy do takiego konkursu jest dla firmy ogromnym wyróżnieniem i nagrodą. Gratulujemy laureatom i wszystkim uczestnikom – powiedziała Aneta Świercz-Grądkowska, dyrektor Departamentu Marketingu i Komunikacji MetLife.

– Kiedy trafiłem na informację o konkursie „Każdy ważny w pracy”, wiedziałem, że jako DrTusz musimy wziąć w nim udział. Atmosfera w pracy sprawia, że dobrze się dogadujemy, nie tylko  w sprawach zawodowych. Zdarzyło się nam wspólnie biegać w sztafecie, sprzątać las czy nawet wyprowadzać na spacer psy z białostockiego schroniska. Lubimy od czasu do czasu oderwać się od swoich obowiązków, pożartować i zintegrować. Konkurs był świetną okazją ku temu, aby po raz kolejny się dobrze pobawić. Cieszę się, że MetLife promuje potrzebę dbania o dobra atmosferę i odpowiednie warunki pracy. Zadowolony z miejsca pracy zespół gwarantuje sukces firmy – powiedział Karol Rutkowski z DrTusz.

Laureaci konkursu „Każdy ważny w pracy” otrzymali nagrody – SmartWatche, odpowiednio 4,2 i 1 tys. zł na firmową imprezę lub pakiet na promocję firmy w social mediach.

Wszystkie zgłoszenia konkursowe są dostępne na stronie https://kazdywaznywpracy.pl/.

***

*https://gu.com.pl/…

(AM, źródło: MetLife)