MetLife: Wsparcie konkursu dla młodych naukowców

0
526

MetLife po raz kolejny zostało partnerem konkursu o Nagrodę Rzecznika Finansowego za najlepszą pracę doktorską, magisterską i licencjacką z zakresu ochrony klienta na rynku finansowym, który organizuje Fundacja Edukacji Ubezpieczeniowej.

23 września w siedzibie Rzecznika odbyła się uroczystość wręczenia nagród laureatom konkursu.  W kategorii prac magisterskich pierwsze miejsce zajęła Magdalena Chmielewska z Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu za pracę pt. „Działania instytucji prawodawstwa i ochrony rynku na zmiany w opłatach likwidacyjnych w ubezpieczeniach na życie z ubezpieczeniowym funduszem kapitałowym”. Nagrodę wręczyła Justyna Dymek, dyrektor finansowa i członkini zarządu MetLife.

MetLife od wielu lat wspiera działania promujące edukację finansową. Takie inicjatywy, jak Nagroda Rzecznika Finansowego dla młodych naukowców to doskonała okazja do propagowania wiedzy ubezpieczeniowej i możliwość skonfrontowania własnych doświadczeń ze świeżym spojrzeniem młodych ludzi spoza branży – powiedziała Justyna Dymek.

***

*https://gu.com.pl/…

(AM, źródło: MetLife)