Mondial Assistance: Bezgotówkowe ładowanie auta elektrycznego w sieci GreenWay

0
467

Mondial Assistance pomoże swoim klientom posiadającym auta elektryczne, gdy wyczerpie się im bateria w pojeździe. Samochody zostaną naładowane w stacjach sieci GreenWay, a cała operacja odbędzie się bezgotówkowo. Usługa dostępna będzie na terenie Polski, w 231 stacjach sieci GreenWay, oraz w innych krajach Europy, w sieci partnerskiej operatora sieci stacji ładowania.

Współpraca  Mondial Assistance i GreenWay Polska obejmuje posiadaczy aut elektrycznych, korzystających z gwarancji producenta lub z usług auto assistance oferowanych przez firmy ubezpieczeniowe i obsługiwane przez Mondial Assistance. Każda taka osoba w razie wyładowania baterii w samochodzie otrzyma wsparcie od Mondial Assistance, które zajmie się transportem auta do najbliższej ładowarki i naładuje je bez dodatkowej opłaty.  

– Dostępność usług ładowania i pozytywne doświadczenia użytkowników to istotne czynniki rozwoju elektromobilności – mówi Rafał Czyżewski, prezes GreenWay Polska. – Współpraca z Mondial Assistance wpisuje się w te założenia poprzez szerokie udostępnienie bezgotówkowych usług ładowania w Polsce i za granicą. To korzyść nie tylko dla obecnych kierowców elektromobilnych, ale także tych, którzy jeszcze zastanawiają się nad rezygnacją z aut konwencjonalnych na korzyść elektryków dodaje.

– Jako firma działająca na polskim rynku od ponad 20 lat mamy ogromne doświadczenie w rozwoju innowacyjnych produktów. Dlatego cieszy nas fakt, że do grona naszych partnerów dołączył GreenWay. Współpraca z GreenWay to ważny krok w kierunku rozwoju oferty dla rosnącego segmentu aut elektrycznych zarówno z perspektywy pomocy na drodze, jak i wsparcia z domowymi stacjami – mówi Piotr Ruszowski, dyrektor sprzedaży i marketingu Mondial Assistance. 

(AM, źródło: Mondial Assistance)