Mondial Assistance: Ruszyła bezpłatna platforma z poradami lifestyle’owymi

0
181

Mondial Assistance zdecydowało się wesprzeć akcję #zostanwdomu i 27 marca uruchomiło portal DzialamyZdalnie.pl zawierający porady lifestyle’owe, m.in. rady dietetyczki, treningi, pomysły na zabawy z dziećmi i rekomendacje książkowe. Serwis ma służyć jako inspiracja dla osób, które stosują się do zaleceń rządu i w czasie epidemii zostają w domu.

– Wielu z nas, którzy dla bezpieczeństwa swojego i innych zostają i pracują w domach, szuka w internecie sposobów na nudę i atrakcyjne spędzenie wolnego czasu. My zebraliśmy pomysły z różnych dziedzin i przekazujemy je jako inspiracje w formie wideo – najbardziej atrakcyjnej dla odbiorcy. Widzimy, że zapotrzebowanie na tego typu treści jest ogromne, szczególnie w ostatnich dniach, kiedy zaczął obowiązywać zakaz przemieszczania się – mówi Piotr Ruszowski, dyrektor sprzedaży i marketingu Mondial Assistance.

W dziale Dieta dostępne są porady dotyczące zdrowego gotowania i potraw, które wzmacniają odporność, co jest szczególnie istotne w czasie zwiększonego ryzyka zachorowania. W dziale Fitness użytkownicy znajdą przykładowe plany treningowe, które łatwo wykonać w domu, nawet jeśli brak odpowiedniego sprzętu. Dla tych, którzy chcieliby zachęcić do ruchu dzieci, przygotowano przykładowe lekcje różnych stylów tańca. Z kolei w dziale Uroda znajdują się porady dotyczące tajników makijażu.

Użytkownicy serwisu znajdą w nim również rekomendacje ciekawych książek i poznają gry planszowe dla tych najmłodszych i trochę starszych.

– To nasza odpowiedź na lawinę zapytań spływających od naszych partnerów biznesowych, którzy szukali tego typu produktu. Teraz dostaną od nas specjalne kody dostępu do platformy, które będą mogli dystrybuować wśród swoich klientów, czyli posiadaczy różnego typu produktów ubezpieczeniowych i bankowych – mówi Piotr Ruszowski.

Jak zapewnia, treści dostępne na platformie będą stale rozwijane i uzupełniane.

– Planujemy długofalowy rozwój tego produktu. Chcemy zbudować prężnie działającą platformę, nie tylko na czas kryzysu – zapewnia Piotr Ruszowski.

(AM, źródło: Mondial Assistance)