Monika Kulińska powołana do zarządu TU Allianz Życie Polska

0
1038

Od 1 października TU Allianz Życie Polska będzie miał nowego członka zarządu. Tego dnia w jego skład wejdzie Monika Kulińska, która w ramach swoich kompetencji będzie odpowiadać za pion sprzedaży towarzystwa.

– Serdecznie witamy Monikę Kulińską w zarządzie Allianz Życie. Cieszymy się, że wykorzysta swoje doświadczenie w zakresie rozwoju sieci sprzedaży, dając silne wsparcie naszym agentom, aby kontynuowali swoje sukcesy w zakresie sprzedaży i jakości obsługi klientów. Życzymy jej pomyślności i satysfakcji – powiedział Matthias Baltin, prezes spółek ubezpieczeniowych Allianz Polska, który dotychczas odpowiadał też za sprzedaż w zarządzie Allianz Życie.

Monika Kulińska jest związana z branżą ubezpieczeniową od 1997 roku, kiedy to dołączyła do działu HR Avivy. W 2009 r. została dyrektorem HR, w 2016 r. dołączyła do zarządu Aviva sp. z o. o. (obecnie Allianz). Od dawna angażuje się w działania społeczne, w 2015 r. została prezesem Fundacji Zawsze przy Tobie (wcześniej Fundacja Aviva). Od 2019 r. kierowała również rekrutacją i rozwojem w sieci agencyjnej. Po połączeniu spółek Aviva z Allianz Polska objęła stanowisko dyrektora odpowiedzialnego za sprawy HR w Allianz Polska, kontynuując swoje zaangażowanie w obszarze wsparcia sprzedaży.

Od 1 października obok Moniki Kulińskiej w zarządzie TU Allianz Życie Polska zasiadać będą: Matthias Baltin (prezes), Paweł Pytel (wiceprezes), Vojtěch Pivný i Marcin Kulawik (członkowie).

Artur Makowiecki

news@gu.com.pl