Najlepsi multiagenci nagrodzeni przez PZU

0
1983

Pod hasłem „Zgrupowanie mistrzów” najlepsi multiagenci współpracujący z PZU świętowali sukcesy sprzedażowe w hotelu Narvil w Serocku. Spotkanie 22 października 2021 r. było okazją do odebrania nagród za wyniki oraz przedstawienia planów na rozwój największego polskiego ubezpieczyciela. Zarząd reprezentowali Małgorzata Kot odpowiedzialna za sprzedaż oraz Krzysztof Szypuła odpowiedzialny za Obszar Produktu i IT.

Gospodarzem tego udanego wieczoru był Maciej Woliński, dyrektor Biura Sprzedaży Multiagencyjnej i Brokerskiej. Galę prowadził dobrze znany multiagentom Tomasz Kammel.

W prezentacji otwierającej konferencję Małgorzata Kot podziękowała multiagentom za dobre wyniki, a następnie przedstawiła omnikanałowy model dystrybucji PZU, za który jest odpowiedzialna: oddziały, sieć wyłączną, kanał cyfrowy, kanał dilerski, ubezpieczenia grupowe oraz kanał multiagencyjny. Ten ostatni wyróżnia się wyjątkowo dynamicznym rozwojem.

Omawiając strategiczne cele w kanale multiagencyjnym, Małgorzata Kot mówiła o wrześniowym rozszerzeniu portfolio produktowego o Grupy Otwarte, o kolejnych, planowanych inwestycjach w narzędzia i technologię oraz wzmocnieniu finansowego i pozafinansowego wsparcia sieci sprzedaży.

Strategiczni Partnerzy PZU za rok 2020

Z multiagentami mam przyjemność współpracować już od blisko 21 lat. Możecie na mnie liczyć. Uważam, że zwinne wdrażanie zmian decyduje o sukcesie każdej nowoczesnej organizacji – powiedziała multiagentom Małgorzata Kot.

Kolejne szczegóły przedstawił Maciej Woliński. Z nowości produktowych wymienił ubezpieczenie PZU Eko Energia oraz Grupę Otwartą. Zaprezentował zebranym humorystyczny film edukacyjny dotyczący ubezpieczenia paneli fotowoltaicznych, który spotkał się z bardzo dobrym odbiorem wśród multiagentów, ponieważ łączy dowcip z wysokim poziomem merytorycznym.

Kończąc wystąpienie, Maciej Woliński przedstawił imponujące wyniki sprzedażowe podsumowujące rok 2021 i plany na 2022:

Nie będziemy zwalniać tempa gry – zapowiedział, nawiązując do sportowego motta gali.

Gościem specjalnym był Vital Heynen, trener reprezentacji Polski siatkarzy w latach 2018–2021. Mówił o roli emocji w przywództwie oraz samoakceptacji, ekspresji i współczuciu w pracy lidera. Przekaz trenera Heynena wydaje się szczególnie istotny w obecnych czasach, kiedy multiagenci zmagają się z zawirowaniami gospodarczymi i licznymi zmianami wywołanymi przez pandemię.

Dodatkowo, każdy z gości gali znalazł w swoim hotelowym pokoju piłkę siatkową z autografem gościa specjalnego i odręcznie narysowanym sercem.

Cieszy fakt, że lider rynku ubezpieczeniowego w komunikacji z multiagentami akcentuje zasady fair play i odwołuje się do metafor sportowych.

Ukoronowaniem spotkania było uroczyste wręczenie nagród najlepszym pracownikom i multiagentom za 2020 r. Statuetki odebrało aż 110 multiagentów oraz grupa pracowników wyróżnionych w konkursie „Bądź Najlepszy”.