Najnowsze trendy w zakresie udoskonalania procesu cyfrowej transformacji

0
178

28 maja w Warszawie odbędzie się Kongres Cyfrowa Transformacja w Biznesie. Patronem medialnym wydarzenia w formie webinaru jest „Gazeta Ubezpieczeniowa”.

Podczas kongresu liderzy technologii będą rozmawiać o najnowszych trendach w zakresie udoskonalania procesu cyfrowej transformacji, a eksperci podzielą się swoimi doświadczeniami. W trakcie wydarzenia poruszone zostaną następujące kwestie: technologie zmieniają firmy, robotyzacja procesów biznesowych, wpływ cyfrowej transformacji na bezpieczeństwo IT, nowe środowisko pracy – współpraca ludzkiej i sztucznej inteligencji w różnych obszarach działania organizacji.

Prelegentami będą wybitni specjaliści – praktycy z różnych dziedzin. Podczas kongresu głos zabiorą: Magdalena Chudzikiewicz, Polska Press, Tomasz Zalewski, partner Bird & Bird, Jacek Tochowicz, ING Polska, Rafał Górski, KPMG, Wojciech Szremski, Schaeffler Polska sp. z.o.o.

Wydarzenie jest skierowane do dyrektorów, menedżerów i ekspertów działów IT, osób odpowiedzialnych za Customer Experience, specjalistów BI, AI, ERP, BRM innowacji i nowych technologii w firmie, ekspertów od archiwizacji i digitalizacji danych w firmie, liderów oraz managerów Business Intelligence i analiz biznesowych, dyrektorów zarządzania wydajnością, a także dyrektorów ds. strategii i rozwoju.

Rejestracja: https://kongrestransformacji.pl/#schedule

Strona internetowa wydarzenia: https://kongrestransformacji.pl/

(am)