NAU Mobile to poszerzona oferta, kompleksowe rozwiązania

0
1578

Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa rozpoczyna rok z nowymi pomysłami i poszerzoną ofertą telefonii komórkowej, która uzupełni wachlarz benefitów oferowanych dotychczasowym i nowym klientom firmy.

Firma NAU, oprócz pakietów ubezpieczeniowych najlepszych towarzystw, proponuje szeroki wachlarz usług finansowych oraz usługi telefoniczne NAU Mobile.

Choć jesteśmy agencją ubezpieczeniową, w swojej ofercie posiadamy nie tylko ubezpieczenia – mówi Adam Rowicki, prezes NAU. – Zapewniamy naszym klientom bezpieczeństwo finansowe i uzupełniamy ofertę usługami, które znacząco poprawiają jakość ich życia.

Oferta standardowa

Dotychczasowe pakiety abonamentu telefonicznego – Różowy i Niebieski – były skierowane do klientów, dla których priorytetem jest oferta przystępna cenowo. Za 19,80 zł można mieć nielimitowane rozmowy i SMS do wszystkich sieci oraz 10 GB internetu, a za 24,50 zł oferta powiększona jest o dodatkowe 15 GB. Ponadto każdy pracownik oświaty i sfery budżetowej otrzymuje comiesięczny rabat 5 zł.

To faktycznie jedna z najtańszych ofert na rynku, a za jego ogólnopolski zasięg odpowiada operator sieci Plus. Obecnie propozycja została uzupełniona o pakiety skierowane do klientów zdecydowanie bardziej wymagających.

Zdecydowaliśmy się na rozszerzenie oferty NAU Mobile o dwa nowe pakiety, z siecią 5G – podkreśla Aldona Sobczak, dyrektorka działu sprzedaży i obsługi klienta. – Chcemy, aby nasze rozwiązania były nie tylko praktyczne, ale także nowoczesne, co znacząco poprawi komfort korzystania z naszych usług.

Nowa oferta

Pakiety – Złoty i Platynowy – zapewniają dostęp do niezawodnej sieci 5G, a także gwarantują szybszy transfer danych, więcej gigabajtów, stabilniejsze łącze oraz lepszą jakość połączeń. Dodatkowo, w ramach pakietów można korzystać z VoLTE, co poprawia szybkość połączeń i podnosi jakość dźwięku, oraz VoWiFi, dzięki czemu możliwe jest odbieranie i prowadzenie rozmów telefonicznych, a także wysyłanie SMS, nawet bez zasięgu sieci komórkowej.

Za 29,90 zł można mieć nielimitowane rozmowy i SMS do wszystkich sieci oraz 50 GB internetu, zaś za 39,90 zł – aż 100 GB internetu.

Obecnie obowiązuje oferta promocyjna „Zabłyśnij z NAU”: dwa pierwsze miesiące abonamentu za darmo oraz opłata aktywacyjna w wysokości 9 zł (zamiast 29 zł) dla wszystkich, którzy zdecydują się przenieść lub aktywować nowy numer w NAU Mobile.