Nowi partnerzy w kancelarii prawnej Atradius w Polsce

0
673

W Kancelarii Starzyński i Wspólnicy, działającej w ramach grupy Atradius w Polsce, nastąpiły istotne zmiany strukturalne związane z jej rozwojem. Z dniem 20 maja radca prawny Jacek Pakuła oraz adwokat Daniel Podębski zostali partnerami, a kancelaria zmieniła nazwę na Pakuła, Podębski i Wspólnicy Kancelaria Prawna sp.k. Piotr Starzyński po 5 latach ustąpił z funkcji partnera zarządzającego i będzie kontynuował rozwój zawodowy poza strukturami grupy Atradius.

Obaj partnerzy wnoszą lokalne i międzynarodowe doświadczenie do kancelarii znanej z usług w zakresie mediacji, prowadzenia postępowań przed sądami powszechnymi i arbitrażowymi, egzekucji, kompleksowej obsługi przedsiębiorców w sprawach z zakresu upadłości i restrukturyzacji oraz doradztwa korporacyjnego.

– W 2021 roku stawiamy sobie za cel integrację naszych usług, co pozwoli nam zapewnić najwyższą jakość obsługi naszym globalnym klientom. Chcielibyśmy podziękować Piotrowi za pracę, którą włożył w rozwój firmy. Dzięki jego zaangażowaniu i wkładowi mogliśmy z powodzeniem świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Z nową nazwą Pakuła, Podębski i Wspólnicy Kancelaria Prawna sp.k. będziemy kontynuować dynamiczny rozwój w zakresie oferowanych usług i dostarczać skuteczne rozwiązania dla naszych klientów – mówi Raymond Van der Loos, Executive and Chairman Atradius Collections Holding BV.

Jacek Pakuła

Pakuła, Podębski i Wspólnicy Kancelaria Prawna sp.k. od 2016 roku stanowi trzeci po ubezpieczeniu należności i windykacji obszar działalności grupy Atradius w Polsce. Kancelaria prowadzi działalność na terenie całego kraju poprzez zorganizowaną sieć ponad 50 pełnomocników substytucyjnych (adwokatów i radców prawnych) oraz 26 komorników działających we wszystkich apelacjach. Od początku istnienia kancelaria udzieliła pomocy ponad 400 klientom w przeszło 2300 sprawach.

(AM, źródło: Havas)