Nowoczesny wymiar partnerstwa w sieci SPECTRUM

0
1386

W ubiegłym roku pierwszy oddział franczyzowy Domu Ubezpieczeniowego SPECTRUM świętował 10. jubileusz współpracy z naszą siecią, a w nadchodzącym czasie takich okrągłych rocznic mamy znacznie więcej.

Dziesięciolecie obchodzą oddziały zlokalizowane m.in. na Pomorzu, Śląsku i Mazowszu. W tym samym czasie sieć rozwija się o nowe placówki franczyzowe oraz punkty agencyjne, które powstają na terenie całego kraju. Każda z tych okazji jest dla nas powodem do satysfakcji, ponieważ z partnerami łączy nas coś więcej niż wspólna droga do sukcesu. W SPECTRUM pojmujemy partnerstwo w kompleksowy sposób – opierając się na wartościach i z przestrzenią dla nowoczesnych rozwiązań. Zapewniamy szeroką ofertę i wiele udogodnień, co przekłada się na zadowolenie partnerów i trwałość współpracy.

Wśród partnerów znajdują się zarówno osoby rozpoczynające karierę w ubezpieczeniach pod naszą marką, jak i agenci, którzy wcześniej zdobyli doświadczenie w branży, a w SPECTRUM odnaleźli warunki sprzyjające rozwojowi ich działalności – bo właśnie takie staramy się zapewnić. Oferujemy pełne wsparcie na każdym etapie – od wdrożenia, przez aktywację, po codzienne działanie.

Wyspecjalizowaliśmy się w inteligentnych narzędziach dla agenta. System All in #1 SADUS jest oparty na innowacyjnych technologiach informatycznych, które optymalizują procesy i automatyzują formalności – obejmuje to m.in. nowoczesny CRM, szybkie sprawdzanie ofert i wystawianie polis z poziomu porównywarki, rozliczanie produkcji, archiwizację zgód RODO czy APK.

Dbamy o to, aby wdrożenie oraz rozwój w ramach sieci SPECTRUM były przystępne i atrakcyjne dla każdego, bez względu na poziom doświadczenia w branży czy preferowany model współpracy. Świadczy o tym m.in. kompleksowe wsparcie od strony administracyjno-formalnej oraz łatwy dostęp do informacji. Już podczas szkolenia partnerzy zaczynają korzystać z aplikacji dla agentów SADUS mobile, która zawiera narzędzia przydatne na każdym etapie współpracy.

We współczesnym marketingu istotną rolę odgrywają media społecznościowe, dlatego wspieramy partnerów, którzy chętnie przy naszej pomocy budują swoje zasięgi online. W ramach współpracy dajemy możliwość uzyskania przeznaczonej dla danej placówki kampanii w social mediach – setki tysięcy odsłon w ciągu kilku tygodni skutecznie przekładają się na wzrost zainteresowania u odbiorców oraz nowe kontakty w bazie klientów.

Backoffice agenta w Domu Ubezpieczeniowym SPECTRUM to szeroko zakrojone działania, które obejmują m.in. innowacje technologiczne czy produktowe, pomoc doświadczonych instruktorów, promocję i obsługę administracyjno-prawną. Kompleksowe wsparcie w atmosferze życzliwości i zaangażowania to nasz przepis na sukces – osiągamy go wspólnie, ramię w ramię z naszymi partnerami.

Artur Zajdel
prezes multiagencji Dom Ubezpieczeniowy Spectrum