Współpraca z korzyścią dla agentów

0
1654

Multiagencja CONDITOR wrzuca piąty bieg i swoim projektem wyznacza nowe standardy współpracy z agentami! Innowacyjne podejście firmy po raz kolejny znalazło odzwierciedlenie w działaniu, które zapewni jej partnerom przewagę na rynku, w obszarze komunikacyjnym i sprzedażowym.

Druga połowa maja przyniosła agentom CONDITOR projekt, który ma szanse zrewolucjonizować ich dotychczasową pracę i przenieść jakość współpracy z multiagencją na jeszcze wyższy poziom. 

Pakiet Korzyści Współpracy z CONDITOR to zestaw profitów dla partnerów multiagencji, będący odpowiedzią na komunikowane niejednokrotnie przez nich potrzeby. Nadrzędnym celem projektu jest jeszcze większa optymalizacja i usprawnienie pracy agentów ubezpieczeniowych w zakresie komunikacji z klientami oraz sprzedaży polis. 

Realizując projekt, CONDITOR po raz kolejny zareagował na oczekiwania wyrażane przez agentów, nic więc dziwnego, że niemal od razu spotkał się on z ogromnym entuzjazmem ze strony zainteresowanych, wywołując jedynie pozytywne reakcje.

– Z multiagencją CONDITOR współpracuję już ponad dziesięć lat. Przez ten długi okres przekonałam się, że jest to rzetelny i godny zaufania partner biznesowy. CONDITOR to firma ciągle rozwijająca się, dbająca o narzędzia usprawniające pracę swoich agentów, a Pakiet Korzyści jest kolejnym tego potwierdzeniem – mówi Lucyna Dudacy-Matuszny, wieloletni partner Conditor.

Rozpoczynając realizację projektu, CONDITOR oddał w ręce swoich agentów trzy przydatne narzędzia, które – co najważniejsze – nie będą wymagały ponoszenia przez nich jakichkolwiek kosztów!

Pierwszym elementem tej korzystnej układanki jest komunikator SMS służący wysyłce wiadomości do klientów za pośrednictwem systemu CRM – iCON, który dał się już poznać agentom jako inteligentny system uzbrojony w moduły usprawniające ich codzienną pracę: w tym APK, IDD, Rozliczeniowy, Sprzedażowy, Kartę Klienta, Raporty, Statystyki i wiele innych. Teraz do wachlarza możliwości systemu dołączył komunikator, który pozwoli na wysyłkę zarówno masowej korespondencji, jak i spersonalizowanej, służącej przypominaniu o kończących się polisach czy choćby możliwości skierowania okazjonalnych życzeń, a to wszystko dla budowania trwałych relacji z klientami.

Pakiet Korzyści Współpracy z CONDITOR to również darmowe loginy do porównywarki, którą CONDITOR oddał w ręce swoich partnerów, zapewniając tym samym dostęp do ofert wielu towarzystw ubezpieczeniowych w jednym miejscu. System umożliwia wybór najkorzystniejszej oferty w przejrzysty oraz bardzo intuicyjny sposób, dając również dostęp do kanału sprzedaży direct oraz sprzedaży zdalnej. Statystyki jasno pokazują, że liczba polis wystawionych za pośrednictwem tego narzędzia systematycznie rośnie. Darmowy dostęp do porównywarki w ramach projektu z pewnością podtrzyma tę tendencję.

I wreszcie trzecia spośród zawartych w Pakiecie Korzyści wartość, wychodząca naprzeciw oczekiwaniom zarówno agentów, jak i ich klientów. Mowa o terminalach płatniczych, które CONDITOR udostępnił swoim partnerom bez konieczności ponoszenia przez nich nie tylko kosztów związanych z administracją urządzenia, ale również, a właściwie przede wszystkim – kosztów prowizji! Możliwość opłaty polisy bezpośrednio po jej zawarciu to korzyść dla agenta i wygoda dla jego klientów, dla których możliwość płatności bezgotówkowej stała się już konsumencką normą.

– Nasz Pakiet Korzyści Współpracy z CONDITOR nie tylko da wam przewagę na rynku, ale przede wszystkim usprawni zawodową codzienność, co pozwoli wygospodarować więcej czasu na najważniejsze, czyli budowanie trwałych relacji z klientami – zapowiada Wojciech Andrzejak, dyrektor Sieci Sprzedaży CONDITOR, przedstawiając projekt partnerom na jednym z czterech Podsumowań Roku 2023, które CONDITOR zorganizował dla swoich agentów.

Świat nieubłaganie pędzi do przodu. Żyjemy szybciej, korzystamy z inteligentnych rozwiązań, które pomagają nam dotrzymać kroku zmieniającej się rzeczywistości, dlatego CONDITOR, wsłuchując się w potrzeby swoich partnerów, stara się ciągle wyznaczać nową jakość współpracy na rynku w sektorze ubezpieczeń.

Pakiet Korzyści Współpracy z CONDITOR to ukłon w kierunku współpracujących z multiagencją agentów, którzy darzą firmę od lat zaufaniem i wspólnie z CONDITOR obierają kierunek swojego zawodowego rozwoju.

Więcej o współpracy z CONDITOR: