Odc. 63 – Agent kontra OWU – Waldemar Poberejko, Gruplowe

2
291

Na co szczególnie zwracać uwagę przy lekturze ogólnych warunków ubezpieczeń grupowych? Gościem podcastu „Rozmowy bez asekuracji” jest Waldemar Poberejko z Gruplowe, który opowiada o kruczkach zawartych w OWU.
Jeśli macie w ofercie produkty grupowe kilku ubezpieczycieli, szczególnie uważajcie na różnice w definicjach i wyłączenia. Co jeszcze trzeba mieć na uwadze? Posłuchajcie.

POBIERZ  | SUBSKRYBUJ W iTUNES | SUBSKRYBUJ W SPOTIFY

2 KOMENTARZE

  1. Szkoda ze ubezpieczenia zazwyczaj bardziej zabezpieczają pracodawcę, niż pracownika. Średnia suma ubezpieczenia na np. Poważne zachorowanie które jest cholernie istotne w dzisiejszych czasach jest na niskim poziomie w skali od 3-12 tys zł.

    • Witam Panie Krystianie,
      Co do rodzaju zabezpieczenia to ubezpieczenia grupowe raczej są skierowane do pracownika a mniej do pracodawcy. Zabezpieczają właśnie załogę i w swoim założeniu mają chronić pracownika i jego rodzinę. Co do sum ubezpieczenia, zgodzę się. To duża odpowiedzialność, aby stworzyć program, który nie położy nacisku na świadczenia z tytułu urodzenia dziecka a da realną ochronę zdrowia i życia pracowników. Wysokość ochrony a przede wszystkim świadomość ubezpieczonych osób rośnie i mam nadzieję, że ten trend się utrzyma. Pozdrawiam! 🙂

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.