PIU i brokerzy przesuwają terminy kongresów ze względu na zagrożenie koronawirusem

0
796

Jak dowiedziała się „Gazeta Ubezpieczeniowa”, zagrożenie koronawirusem skłoniło Polską Izbę Ubezpieczeń (PIU) oraz Stowarzyszenie Polskich Brokerów Ubezpieczeniowych i Reasekuracyjnych (SPBUiR) do przesunięcia terminów kongresów.

PIU podała, że w związku z zagrożeniem koronawirusem, w trosce o komfort i bezpieczeństwo uczestników, jej zarząd podjął decyzję o przeniesieniu tegorocznego Kongresu PIU na dni 23–24 września 2020 r. Kongres odbędzie się w Sopocie, w Hotelu Sheraton. Warunki i zasady uczestnictwa w kongresie pozostają bez zmian. Rejestracja na kongres jest otwarta na stronie: https://kongres-piu.pl.

Z kolei XXIII Kongres Brokerów odbędzie się 7-9 września, a nie, jak pierwotnie planowano, w dniach 27–29 maja. Przytaczamy komunikat Zarządu SPBUiR, opublikowany w mediach społecznościowych:

Koleżanki i Koledzy, Partnerzy i Uczestnicy Kongresu,

mając na uwadze bezpieczeństwo uczestników planowanego na maj XXIII Kongresu Brokerów i ciążącą na nas jako organizatorów odpowiedzialność z tego tytułu, Zarząd Stowarzyszenia po konsultacjach ze współorganizatorami Kongresu podjął decyzję o przesunięciu terminu Kongresu na 7-9 X 2020 r. Ponieważ sytuacja jest dynamiczna będziemy reagowali na każde zmiany wynikające z zaleceń organów administracyjnych i informowali Państwa o ewentualnych decyzjach na bieżąco.

Wyrażamy głębokie przekonanie i nadzieję, że sytuacja unormuje się na tyle, że będziemy mogli się spotkać jeszcze w tym roku na Kongresie.

Wszyscy, którzy nie zaakceptują nowego terminu, proszeni są o mailowy kontakt ze Stowarzyszeniem w celu zwrotu wpłaconej zaliczki.

Kierujmy się hasłem:
PANIKA JEST GŁUPOTĄ, NIEODPOWIEDZIALNOŚĆ ZBRODNIĄ

Zarząd Stowarzyszenia

AM, AW