Polisa pod Kredyt od ANG Odpowiedzialne Finanse i Leadenhall Insurance

0
780

ANG Odpowiedzialne Finanse oraz Leadenhall Insurance opracowały wspólnie Polisę pod Kredyt – produkt skierowany do klientów kredytów hipotecznych samodzielnie wykupujących ubezpieczenie na życie z cesją na bank.

Polisa pod Kredyt pozwala klientom ANG na samodzielną kalkulację ubezpieczenia na życie, z malejącą sumą ubezpieczenia i cesją na bank. W kolejnym kroku klienci mogą wykupić ubezpieczenie Leadenhall Kredyt z wpisaną cesją na wybrany bank.

Lata praktyki pokazują, że nie każdy klient zaciągający kredyt hipoteczny za pośrednictwem ekspertów i ekspertek ANG z łatwością rozmawia o ubezpieczeniu na  życie. Często najpierw klienci chcieliby sprawdzić ofertę i poznać koszty z nim związane. Dlatego stawiając na odpowiedzialne podejście i przedstawienie możliwie najwłaściwszej oferty, postanowiliśmy przygotować kalkulator, który jest już dostępny dla klientów ANG.  To spore ułatwienie umożliwiające klientom podjęcie właściwej decyzji – mówi Anna Wąsik, dyrektorka ds. rozwoju ubezpieczeń ANG Odpowiedzialne Finanse.

Polisa na kredyt jest już dostępna dla klientów ANG. 

(AM, źródło: ANG)