„Postaw na CUK” już za kilka dni w Częstochowie

0
516

26 kwietnia w Częstochowie odbędzie się spotkanie CUK Ubezpieczenia z agentami ubezpieczeniowymi i właścicielami placówek agencyjnych w ramach cyklu „Postaw na CUK”. Podczas wydarzenia eksperci multiagencji przedstawią korzyści płynące ze współpracy oraz dostępne modele sprzedaży. Podzielą się też wiedzą o nadchodzących trendach  oraz perspektywach rynku ubezpieczeniowego w najbliższej przyszłości. Patronem medialnym spotkania jest „Gazeta Ubezpieczeniowa”.

„Postaw na CUK” to cykl otwartych spotkań dla agentów oraz właścicieli placówek niewspółpracujących jeszcze z CUK, podczas których przedstawiciele multiagencji dzielą się informacjami na temat korzyści płynących ze współpracy. Uczestnicy pozyskują również rynkową wiedzę w obszarze najnowszych technologii, trendów oraz kierunków rozwoju w obszarze sprzedaży ubezpieczeń.

W trakcie częstochowskiej odsłony „Postaw na CUK” Tomasz Poradzewski, dyrektor Departamentu Sieci Sprzedaży, oraz Marcin Dyliński, dyrektor Departamentu Marketingu i E-Commerce multiagencji opowiedzą o zmianach rynkowych, oczekiwaniach klientów i nowoczesnych narzędziach, wskazując przy tym, dlaczego partnerstwo z silną marką to dobry kierunek rozwoju. Omówią też kwestię marketingu lokalnego wspieranego centralnie, czyli tego, jak pozyskiwać nowych klientów i rozwijać swój biznes.

– Najbliższe spotkanie, które odbędzie się w Częstochowie, będzie doskonałą okazją, aby poznać najlepszy na rynku program współpracy dla agentów ubezpieczeniowych i zyskać nowych klientów dzięki nowoczesnym rozwiązaniom marketingowym, sprzedażowym i technologicznym – mówi Piotr Wompel, dyrektor Działu Rozwoju i Wsparcia Sieci Sprzedaży CUK Ubezpieczenia.

Uczestnicy zostaną również zapoznani z funkcjonowaniem systemów sprzedażowych CUK Ubezpieczenia. Dowiedzą się również więcej o dostępnych modelach współpracy. Będzie także przestrzeń do wymiany wiedzy na temat nadchodzących trendów oraz perspektyw rynku ubezpieczeniowego w najbliższej przyszłości.

– Widzimy ogromną potrzebę zdobywania nowej wiedzy, rozwoju oraz wskazówek, jak radzić sobie na konkurencyjnych rynkach, dlatego w programie spotkania przygotowaliśmy m.in. prezentacje na temat zmian rynkowych, oczekiwań klientów oraz nowoczesnych narzędzi, które wpływają na rozwój rynku ubezpieczeniowego. Podpowiemy, co sprzyja w sprzedaży ubezpieczeń i w jaki sposób przyciągnąć oraz utrzymać klientów – dodaje Tomasz Poradzewski.

„Postaw na CUK” jest skierowane do wszystkich agentów ubezpieczeniowych oraz właścicieli placówek.

Spotkanie odbędzie się w środę 26 kwietnia o godz. 17.30 w Arche Hotel Częstochowa (sala Jurajska) przy ul. Oleńki 20 w Częstochowie.

Formularz uczestnictwa jest dostępny TUTAJ.

(AM, źródło: CUK)