PZU zaprasza brokerów na szkolenie IDD o ubezpieczeniach zakładów przetwórstwa tworzyw sztucznych

0
2622

11 czerwca PZU SA organizuje szkolenie zawodowe dla brokerów. Wydarzenie zatytułowane „Ubezpieczenia zakładów przetwórstwa tworzyw sztucznych – wyzwania i zagrożenia” jest objęte patronatem medialnym „Gazety Ubezpieczeniowej”.

Podczas szkolenia eksperci Pionu Klienta Korporacyjnego PZU SA omówią specyfikę branży tworzyw sztucznych, oraz opowiedzą, jak powstają opakowania z tworzyw sztucznych, jakie zagrożenia wiążą się z ich produkcją i dlaczego coraz częściej dochodzi do pożarów znacznych rozmiarów i o bardzo gwałtownym przebiegu. Wskażą też, jakie warunki ochrony przeciwpożarowej wymagane są przepisami prawa i dlaczego nie są one wystarczające dla ubezpieczycieli. Przedstawiciele PZU SA wyjaśnią ponadto, z jakiego powodu niektóre ryzyka majątkowe są trudne do ubezpieczenia, i co zrobić, by je ubezpieczyć.

Wydarzenie poprowadzą: Izabela Lewandowska, koordynatorka ds. Underwritingu, Mirosław Liszka, kierownik Zespołu Underwritingu, Krzysztof Małecki, Senior Risk Engineer, i Piotr Sochacki, kierownik Inżynieryjnej Oceny Ryzyka – wszyscy z Biura Analiz i Oceny Ryzyka Ubezpieczeń Korporacyjnych PZU SA.

Na szkolenie należy zarejestrować się za pośrednictwem adresu mailowego w służbowej domenie (domena kancelarii brokerskiej). W przypadku problemów technicznych niezależnych od PZU nie ma możliwości powtórzenia szkolenia. Odpowiedzi na pytania zadane podczas szkolenia zostaną przesłane zbiorczo do wszystkich uczestników w ciągu maksymalnie 3 tygodni.

Szkolenie odbędzie się 11 czerwca w godz. 10.00–12.00. Wydarzenie w formie webinaru będzie przeprowadzone w trybie ustawy o dystrybucji ubezpieczeń. Osoby uczestniczące w szkoleniu otrzymają zaświadczenie o ukończeniu szkolenia IDD.

Rejestracja

(AM, źródło: PZU)