„Rozmowy bez Asekuracji”: TOP3 podcastów w 2021 roku

0
537

W ubiegłym roku najwięcej słuchaczy podcastów z cyklu „Rozmowy bez Asekuracji” zgromadziły odcinki poświęcone ubezpieczeniom dla motocyklistów, perspektywom ubezpieczeń komunikacyjnych oraz mieszkaniowych, a także sposobom na optymalny rozwój działalności agencji i multiagencji ubezpieczeniowych.

W 2021 roku największą słuchalność miał odcinek nr 139 zatytułowany „Polisa dla motocyklisty”. Karol Domżała z Compensy tłumaczył w nim, jakich ubezpieczeń potrzebują posiadacze motorów. Gość programu zdradził m.in., ilu motocyklistów jeździ po polskich drogach oraz odpowiedział na pytanie o to, czy samo OC wystarczy, żeby czuli się oni ubezpieczeni. Sprecyzował również, ile kosztuje AC dla motocyklisty.

Pozycja numer dwa przypadła odcinkowi nr 135, noszącemu tytuł „Przyszłość ubezpieczeń komunikacyjnych i mieszkaniowych”. Zaproszony gość, którym był Marcin Warszewski z firmy Deloitte, opisał kluczowe wnioski z najnowszego raportu Deloitte o przyszłości ubezpieczeń komunikacyjnych i mieszkaniowych. Zaprezentował też swoją opinię na temat wpływu światowych trendów na ubezpieczycieli i agentów w Polsce.

Na najniższym stopniu podium uplasował się odcinek nr 131 pod tytułem „Jak TU i TERAZ przyśpieszyć rozwój multiagencji?”. Znany i ceniony trener Adam Kubicki wskazał najczęstsze błędy biznesowe popełniane przez agentów ubezpieczeniowych. Przedstawił także swoją receptę na to, co można zrobić tu i teraz, aby agencja ubezpieczeniowa rozwijała się również w trudnych warunkach rynkowych.

Całkowita liczba pobrań podcastów w 2021 roku: 9988.

AM