Ruszyła Loteria Jubileuszowa Link4

0
354

Link4 postanowił uczcić dwudziestolecie swojej działalności w Polsce Loterią Jubileuszową. Udział w niej może wziąć każdy klient, który w określonym czasie kupi bądź przedłuży polisę komunikacyjną.

Do wygrania są auta Toyota Yaris Cross Hybrid oraz karty paliwowe o wartości 400 zł. W loterii może wziąć udział każdy klient indywidualny, który między 1 czerwca a 31 sierpnia kupi bądź przedłuży OC lub OC/AC. Polisę można kupić w dowolny sposób: przez internet, telefon lub u agenta. Następnie należy opłacić ją w części lub całości i zarejestrować się na stronie loterii www.loteriaLINK4.pl.

– 20. urodziny Link4 to dla nas wielkie wydarzenie. Do świętowania chcemy zaprosić naszych klientów i podziękować im za zaufanie, jakim nas obdarzyli. W loterii mogą wziąć udział osoby, które już są z nami i planują przedłużyć polisę na kolejny okres, jak również nowi klienci, którzy pierwszy raz skorzystają z naszych usług. Trzymamy kciuki za wszystkich i życzymy im powodzenia w losowaniu – mówi Patrycja Kotecka, dyrektorka Pionu Marketingu Link4.

Losowanie kart paliwowych, każdej o wartości 400 zł, będzie odbywać się co tydzień, począwszy od 14 lipca. Losowanie nagród głównych, czyli dwóch samochodów Toyota Yaris Cross Hybrid z ubezpieczeniem do 5000 zł, odbędzie się 24 sierpnia i 12 października.

– Przy wyborze aut, które są nagrodą główną w loterii, równie istotnym dla nas kryterium była ich niezawodność, jak i aspekty ekologiczne. To dlatego zdecydowaliśmy się na samochody hybrydowe, które są oszczędne w eksploatacji. Mamy nadzieję, że sprawią dużo radości zwycięzcom losowania – podkreśla Joanna Talaśka, dyrektorka Departamentu Komunikacji Marketingowej Link4.

Loterii Jubileuszowej Link4 towarzyszyć będzie kampania informacyjna w radiu, telewizji oraz online. Na jej potrzeby powstał specjalny spot urodzinowy.

Spot można obejrzeć tutaj:

(AM, źródło: Link4)