Ruszyło pierwsze centrum medyczne PZU Zdrowie w Łodzi

0
221

PZU Zdrowie uruchomiło nową wielospecjalistyczną placówkę medyczną w centrum Łodzi. Zlokalizowana jest w pasażu Ogrodowa 8 Office, między CH Manufaktura a ulicą Piotrkowską. Na 1000 m2 parteru opiekę zapewniają specjaliści dla dorosłych i dzieci z ponad 30 dziedzin.

– To wyjątkowy projekt, ponieważ Centrum Medyczne PZU Zdrowie Łódź Ogrodowa jest naszą pierwszą placówką w tym mieście. Z racji tego, że rośnie świadomość profilaktyki zdrowotnej wśród pacjentów, postawiliśmy przede wszystkim na diagnostykę, zapewniając dostęp do wielu badań w jednym miejscu. W kolejnych miesiącach planujemy poszerzenie działalności placówki o pracownię rezonansu magnetycznego i stomatologię. Zapraszamy zarówno pacjentów z pakietami medycznymi PZU Zdrowie, jak i mieszkańców Łodzi, którzy chcą skorzystać z usług indywidualnie – mówi Agnieszka Karbowiak, p.o. prezesa PZU Zdrowie.

Do dyspozycji łódzkich pacjentów są specjaliści wielu dziedzin: 22 rodzaje specjalizacji dla dorosłych oraz 11 dla dzieci.

W placówce PZU Zdrowie pacjenci wykonają potrzebne badania diagnostyczne. W zakres usług nowego centrum medycznego wchodzą również zabiegi elektrokoagulacji i krioterapii, drobne zabiegi ambulatoryjne, chirurgiczne, dermatologiczne, ginekologiczne i ortopedyczne. Dostępne są także testy alergologiczne (dla dorosłych i dzieci) i odczulanie. 

(AM, źródło: PZU)