Ruszyły zapisy na VIII Regaty Ubezpieczeniowe 2023

0
487

Do 26 lutego potrwają zapisy na kolejne, ósme już Regaty Ubezpieczeniowe. Podobnie jak w ubiegłym roku organizator wydarzenia, Sailing Event, zaprosił do udziału nie tylko przedstawicieli towarzystw ubezpieczeń, ale też brokerów i agentów ubezpieczeniowych. Patronem medialnym wydarzenia jest „Gazeta Ubezpieczeniowa”.

Regaty Ubezpieczeniowe organizowane przez firmę Sailing Event to zarazem rywalizacja sportowa, jak i okazja do integracji wszystkich uczestników. Wydarzenie składa się z dwóch modułów, które odbywają się jednocześnie: Pucharu Prezesów Towarzystw Ubezpieczeniowych oraz Żeglarskich Mistrzostw Polski Branży Ubezpieczeniowej. Te z kolei dzielą się na kategorie:

  • Mistrzostwa Polski Branży Ubezpieczeniowej – dla wszystkich
  • Mistrzostwa Polski Towarzystw Ubezpieczeniowych
  • Mistrzostwa Polski Brokerów Ubezpieczeniowych
  • Mistrzostwa Polski Agentów Ubezpieczeniowych

Regaty odbędą się w dniach 1–3 czerwca tego roku. Ich uczestników będzie gościć Klub Mila Kamień nad jeziorem Bełdany.

ZGŁOSZENIA

Zgłoszenia uczestnictwa można dokonać na stronie organizatora:

https://www.sailingevent.pl/regatyubezpieczeniowe/

lub wysyłając e-mail na:

regatyubezpieczeniowe@sailingevent.pl

Patronem medialnym VIII Regat Ubezpieczeniowych jest „Gazeta Ubezpieczeniowa”. Podczas wydarzenia tradycyjnie zostanie wręczony Puchar GU, a odbierze go zwycięzca wyścigu.

Siódma edycja przyciągnęła blisko 100 osób oraz 15 ekip.

Wideo:

Relacja

SPONSOR POSZUKIWANY

Organizator zaprasza do kontaktu firmy poszukujące dodatkowej widoczności podczas regat oraz w mediach branżowych. Zachęca do skorzystania z gotowych świadczeń lub do dyskusji w celu przygotowania oferty dopasowanej do oczekiwań. 

(am)