Rynek ubezpieczeń: Polisy komunikacyjne od KioskPolis.pl w Yanosiku

0
542

Internetowa porównywarka ubezpieczeń KioskPolis.pl oraz Neptis, operator Yanosika, podpisały strategiczną umowę o współpracy. W jej efekcie do dostępnej w aplikacji oferty ubezpieczeń komunikacyjnych YU! oraz ubezpieczeń turystycznych dołączyły OC, AC, Assistance i NNW oferowane przez porównywarkę.

Dzięki zastosowaniu odpowiednich rozwiązań technologicznych w KioskPolis.pl, użytkownicy Yanosika będą mogli w mniej niż 1 minutę poznać ofertę, porównać szczegóły oraz kupić i zapłacić w jednym miejscu. Sam proces nie będzie wymagał przenoszenia się do zewnętrznych serwisów ubezpieczycieli. – Idea, która od samego początku przyświeca naszej porównywarce, to intuicyjność, szybkość i bezpieczeństwo, zarówno przy porównaniu, jak i przy zakupie ubezpieczenia komunikacyjnego. Osiągnięcie tego efektu nie byłoby możliwe bez zastosowania najnowszych technologii, a takimi dysponujemy w KioskPolis.pl – komentuje Wojciech Fronckiewicz, prezes zarządu KioskPolis.

To właśnie zastosowanie niestandardowych rozwiązań oraz możliwość elastycznego dostosowania się do potrzeb partnerów spowodowały, że wcześniej zaufali nam Orange, bankier.pl czy sklepopon.com, a teraz dołącza do nas lider mobilności dla kierowców, czyli Yanosik – aplikacja, która skupia największą społeczność kierowców w Polsce. Jestem przekonany, że korzyści z tej współpracy zostaną docenione przede wszystkim przez jej użytkowników – dodaje.

Yanosik to najpopularniejsza aplikacja dla kierowców w Polsce, z której miesięcznie korzysta ponad 1,5 mln użytkowników.

– W naszych działaniach zawsze kierujemy się wygodą użytkowników. Yanosik jest znany przede wszystkim jako komunikator i nawigacja, która pomoże bezpiecznie dojechać do celu. Aplikacja jest stale wzbogacana o kolejne przydatne zmotoryzowanym funkcje. Śmiało można więc powiedzieć, że obecnie Yanosik jest wszechstronnym asystentem kierowcy. Zależy nam więc na tym, aby aplikacja była postrzegana jako dostawca różnych usług, które wiążą się z posiadaniem samochodu. To właśnie dlatego zdecydowaliśmy się na współpracę z KioskPolis.pl – chcemy umożliwić naszym klientom wygodny wybór i zakup ubezpieczenia komunikacyjnego w dowolnej chwili – podsumowuje Adam Tychmanowicz, prezes zarządu Neptis, twórca aplikacji Yanosik.

W pierwszym etapie projektu dostępne są propozycje ochronne Generali, mtu24 i Link4. Do końca listopada dołączą do nich polisy Proamy i Benefii, a później udostępnione zostaną polisy innych zakładów. KioskPolis.pl zapowiedział, że w porównywarce pojawią się kolejne marki ubezpieczeniowe.

– Jestem przekonany, że wraz z rozbudowaniem naszej oferty o kolejnych ubezpieczycieli komunikacyjnych, aplikacja Yanosik i KioskPolis.pl stanie się pierwszym wyborem dla kierowców poszukujących ubezpieczeń OC, AC, NNW i Assistance – dodaje Wojciech Fronckiewicz.

AM, news@gu.home.pl

(źródło: KioskPolis.pl)