Samochód z eZdrapki ma już nowego właściciela

0
1171

2 listopada 2023 r. nastąpiło uroczyste przekazanie Nagrody Głównej w 5. edycji loterii dla pośredników ubezpieczeniowych „eZdrapka – Festiwal Nagród” InterRisk. Wzięło w niej udział aż 9842 pośredników ubezpieczeniowych. Kluczyki do nowego samochodu Hyundai i20 odebrał Michał Drawert z agencji Ubezpieczenia A. Chmielewski.

W tegorocznej edycji eZdrapka InterRisk przekazał aż 10 tys. nagród. Najcenniejszą z nich był nowoczesny samochód Hyundai i20 wyznaczający nowe standardy w segmencie małych samochodów.

Szczęśliwa polisa została wystawiona w Oddziale Białystok. Zwycięzca, Michał Drawert, odebrał samochód Hyundai i20 z rąk prezesa InterRisk Piotra Narlocha oraz Daniela Kaliszuka, członka zarządu InterRisk.

Wciąż trudno mi uwierzyć w wygraną, jak i ukryć emocje… Ogromna radość! Bardzo dziękuję! Właściwie dopiero dziś, kiedy odebrałem kluczyki, dotarło do mnie, że to dzieje się naprawdę. Loteria InterRisk to świetna inicjatywa dla środowiska pośredników ubezpieczeniowych. Nowy samochód prezentuje się wspaniale! – powiedział wzruszony Michał Drawert.

InterRisk skupia się na wielu aspektach, które wspomagają pośredników w codziennej pracy. Loteria to jeden z projektów z myślą o docenieniu struktur agencyjnych, które są ważnym dla ubezpieczyciela kanałem dystrybucji w ubezpieczeniach detalicznych. 

– Budowanie dobrych wzajemnych relacji, którym służy również ta inicjatywa, jest kluczowe dla partnerstwa w biznesie. Działamy wielowymiarowo, jesteśmy nie tylko solidnym partnerem w ubezpieczeniach. Nasi partnerzy i klienci mogą poznać nas także z innej strony. Jesteśmy mecenasem sportu, wspieramy akcje charytatywne, a także edukujemy w temacie ubezpieczeń. Nasze działania w tym zakresie komunikujemy między innymi za pośrednictwem social mediów czy na firmowym blogu #UczymyUbezpieczeń – stwierdził Piotr Narloch.

W tegorocznej edycji został pobity rekord, zarówno jeśli chodzi o liczbę osób zdrapujących, jak i wylosowanych nagród.

Dziękujemy za udział w naszej loterii i serdecznie gratulujemy panu Michałowi oraz wszystkim tym, do których uśmiechnął się los. Już teraz zapraszamy serdecznie agentów do uczestnictwa w loterii w przyszłym roku. Atrakcyjnych nagród z pewnością nie zabraknie – powiedział Daniel Kaliszuk.