Signal Iduna: Krzysztof Konstanciuk szefem Biura Sprzedaży Korporacyjnej

0
1226

4 listopada Krzysztof Konstanciuk objął stanowisko Managera Sprzedaży Korporacyjnej Signal Iduna Polska. W ramach swoich obowiązków będzie odpowiadać za obszar sprzedaży życiowej oraz majątkowej, w tym zdrowotnej. W jego kompetencjach będzie również budowanie relacji z brokerami oraz kluczowymi klientami, a także współtworzenie nowych produktów oraz procesów.

 – Cieszę się, że Krzysztof Konstanciuk poprowadzi zespół sprzedaży korporacyjnej. Jest on znany większości brokerów na polskim rynku ubezpieczeniowym i tym samym idealnie wpisuje się w już istniejący profesjonalny zespół sprzedaży. Stawiam przed nim ambitne zadanie wzmocnienia naszych relacji z kluczowymi brokerami, co mam nadzieję, przełoży się na wzrost sprzedaży ubezpieczeń grupowych życiowych i zdrowotnych. Jestem przekonany, że rynek doceni tę kandydaturę – powiedział Adam Malinowski, wiceprezes zarządu Signal Iduna.

Krzysztof Konstanciuk ma ponad 23-letnie doświadczenie w sprzedaży ubezpieczeń. Jest absolwentem Wydziału Prawa Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego oraz Wydziału Ekonomii Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Posiada licencję brokera i doświadczenie w tym zawodzie. Ostatnie 4 lata zarządzał sprzedażą korporacyjną i brokerską w Concordia Polska TUW, wcześniej pracował w kilku zakładach ubezpieczeń, m.in. Aviva, UNIQA, InterRisk.

(AM, źródło: Signal Iduna)