Simpl.rent zaoferuje wynajem z ochroną wynajmującego i najemcy

0
139

Polsko-brytyjski startup simpl.rent rozszerzył swoje portfolio usług i oprócz weryfikacji online najemców mieszkań będzie oferować produkty ochronne. Aktualnie firma we współpracy z jednym z ubezpieczycieli testuje nowe rozwiązanie, które ma zostać udostępnione na początku przyszłego roku – podał cashless.pl.

Simpl.rent chce oferować wynajmującym i najemcom lokali dwa produkty: OC najemcy pokrywające koszty szkód wyrządzonych przez niego w wynajmowanym mieszkaniu i ubezpieczenie płatności czynszu, które zapewni ochronę wynajmującym, jeśli najemca nie wywiązywał się ze swoich zobowiązań finansowych.

Piotr Pajda, współzałożyciel simpl.rent, mówi, że przy skorzystaniu z wynajmu oraz oferty ochronnej jego firmy dopełnienie wszelkich formalności będzie możliwe bezpośrednio w serwisie simpl.rent, czyli w pełni zdalnie i bezpiecznie. Dotychczas tego typu formalności wymagały oddzielnych ustaleń. Zapewnia, że ubezpieczenie jest dobrze dopasowane do potrzeb wynajmujących i najemców, a przede wszystkim mocno wpisane w kontekst najmu mieszkania.

Więcej:

cashless.pl z 9 grudnia, Ida Krzemińska-Albrycht „Ubezpieczenie przy wynajmie mieszkania. Startup simpl.rent zaoferuje OC najemcy i ubezpieczenie płatności czynszu”:

https://www.cashless.pl/11063-simpl-rent-wchodzi-w-ubezpieczenia

(AM, źródło: cashless.pl)