Skala, jaką sam sobie zaplanuję

0
1306

Michał Zubelewicz w kwietniu 2023 r. awansował na stanowisko dyrektora krajowego OVB Polska. Jednym z jego najważniejszych celów jest obecnie rozwój działalności na warszawskim rynku.

Na początku mojej współpracy z OVB największym wyzwaniem było wdrożenie się i zrozumienie, na czym dokładnie polega ta praca oraz jak wprowadzić w życie system OVB. Istotnym zadaniem, z którym mierzy się wiele osób rozpoczynających karierę w OVB, jest, podobnie jak było to w moim przypadku, przełamywanie własnych barier mentalnych i stereotypów, które są nam wpajane od najmłodszych lat.

Wyzwania menedżerskie

Awansując na kolejne szczeble kariery menedżerskiej, trzeba nauczyć się przekazywania wiedzy nowym współpracownikom – poprzez szkolenie ich, pracę na celach, motywowanie i controlling.

Ale zdecydowanie największym wyzwaniem, z którym przychodzi nam się zmierzyć, jest umiejętność kreowania talentów menedżerskich. I właśnie wtedy, kiedy widzimy sukcesy i rozwój osobisty naszych współpracowników, odczuwamy największą satysfakcję.

Nie znam żadnej innej firmy, która tak jak OVB pozwala hybrydowo łączyć pracę na etacie z byciem przedsiębiorcą. Dla tych, którzy cenią sobie bezpieczeństwo i stały dochód, możemy zaoferować odpowiednik w postaci jasnego Planu Kariery, dochodu pasywnego, a także powielanego systemu, który wykreował wielu ludzi sukcesu w całej Europie.

Tym, którzy oczekują wyzwań, oferujemy możliwość nieograniczonego dochodu i rozwoju. Z drugiej strony jest także czas dla bliskich. Każdy stopniowo tworzy u nas swoją firmę, na tak szeroką skalę, jak sam sobie zaplanuje.

Kierunek – Warszawa

Jako świeżo upieczony dyrektor krajowy chcę dynamicznie rozwijać struktury i stworzyć oddziały we wszystkich województwach w Polsce. Teraz koncentruję się na budowaniu bardzo silnej struktury w Warszawie. To wymagający rynek, ale posiadający największe zasoby ludzkie i finansowe.

Potencjał tego obszaru jest ogromny. Dla porównania, we Wrocławiu działa obecnie ponad 20 biur, podczas gdy w Warszawie, mającej dwa razy więcej mieszkańców, zaledwie pięć. Jestem przekonany, że budując jakościową i stabilną współpracę z klientami, wdrażając systemowo wartościowych współpracowników, jesteśmy w stanie w kilka lat sprostać temu wyzwaniu.

Aby móc komfortowo rozwijać swój biznes, przygotowuję kompleks mieszkalno-biznesowy pod Warszawą. Będzie to miejsce, w którym wraz z topowymi menedżerami OVB będziemy mogli odbywać cykliczne spotkania, ustalając dalszą strategię naszej działalności.

W Warszawie i okolicach nie brakuje ambitnych, dążących do celu ludzi, którym możemy wskazać drogę kariery i wraz z innymi współpracownikami budować imperium OVB w Polsce.

Michał Zubelewicz
dyrektor krajowy OVB Polska