Sollers Consulting rozszerza działalność o Amerykę Północną i Japonię 

0
354

Sollers Consulting otworzył w marcu biuro w USA, którym pokieruje Justin Hall. Jednocześnie Douglas Shumway dołączył do zespołu Sollers w Tokio jako nowy Country Manager Japan.  

Sollers Consulting wzmacnia swoją działalność w Ameryce Północnej i Japonii. Chcąc lepiej wspierać swoich klientów w USA i Kanadzie, firma otworzyła biuro w Richmond, w stanie Wirginia. W ramach aktualnych projektów eksperci z firmy wspierają czterech użytkowników Guidewire w różnych obszarach ich łańcucha wartości. Bieżącymi i przyszłymi projektami w USA zarządza Justin Hall, który ma 16-letnie doświadczenie w Guidewire Software. Obecnie pełni funkcję wiceprezesa firmy Sollers w Ameryce Północnej.   

– Sollers jest mocno zaangażowany w swoją działalność w USA i Kanadzie, a otwarcie tam biura dodatkowo podkreśla nasze plany na przyszłość. W bieżącym roku kalendarzowym planujemy rozwinąć współpracę z naszymi dotychczasowymi klientami i nawiązać relacje biznesowe z nowymi ubezpieczycielami. W kolejnych miesiącach i latach firma Sollers będzie kontynuować doskonalenie swojej wiedzy technicznej oraz biznesowej w USA – mówi Justin Hall.   

Jednocześnie Douglas Shumway został nowym Country Managerem w japońskim oddziale Sollers Consulting K.K. Shumway zdobywał wcześniej doświadczenie u różnych ubezpieczycieli i organizacji finansowych, ostatnio również w KPMG. Jako Country Manager Japan, Shumway jest odpowiedzialny za bieżące projekty i rozwój działalności Sollers w Japonii.    

– Jestem podekscytowany i zaszczycony, że mogę być częścią firmy Sollers, która przede wszystkim koncentruje się na jakości i potrzebach klienta, szczególnie w tym ekscytującym okresie zmian w japońskiej branży ubezpieczeniowej. Ubezpieczyciele coraz częściej dostrzegają potrzebę opracowania bardziej wydajnych, elastycznych, a przede wszystkim zorientowanych na klienta procesów. Cieszę się, że będę mógł wykorzystać globalne doświadczenie i siłę Sollers w tym obszarze dla naszych klientów – mówi Douglas Shumway.

– Cieszę się, że mogę powitać Justina i Douga w naszym zespole. Ich doświadczenie będzie bardzo cenne dla naszych klientów w USA i Japonii. Wysiłki zmierzające do przyspieszenia transformacji cyfrowej stają się coraz poważniejsze, a inicjatywy podejmowane w Japonii i USA przyczyniają się do wzrostu firmy Sollers. Cieszymy się na możliwość bliższej współpracy z ubezpieczycielami w tych krajach – mówi Michał Trochimczuk, partner zarządzający i współzałożyciel Sollers Consulting. 

(AM, źródło: Sollers Consulting)