Sollers Consulting ze specjalizacjami Guidewire PartnerConnect

0
129

Firma Sollers Consulting (SC) ogłosiła 15 stycznia, że uzyskała następujące specjalizacje Guidewire PartnerConnect™: BillingCenter EMEA, ClaimCenter EMEA, PolicyCenter EMEA oraz InsuranceSuite EMEA. SC jest członkiem Advantage programu Guidewire PartnerConnect Consulting i współpracuje z Guidewire w krajach Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki, Japonii oraz Ameryki Północnej.

Specjalizacje Guidewire są przyznawane dla danego obszaru geograficznego. Ich zdobycie wymaga od partnerów wykazania się umiejętnościami, wiedzą oraz kompetencjami w zakresie danego produktu bądź rozwiązania Guidewire. Specjalizacja jest znakiem jakości, dzięki któremu ubezpieczyciele mogą łatwiej wybrać partnerów wdrożeniowych ze względu na doświadczenie w danym rozwiązaniu i na danym rynku.

Gratulujemy firmie Sollers Consulting zdobycia specjalizacji. Potwierdzają one dogłębną wiedzę i doświadczenie Sollers w dziedzinie wdrażania rozwiązań Guidewire. Liczymy na dalszy rozwój współpracy, chcemy wspólnie z Sollers przyczyniać się do sukcesów naszych wspólnych klientów – oświadczyła Molly Black, dyrektor ds. współpracy Guidewire Software.

– Współpraca Sollers Consulting z Guidewire w ramach programu PartnerConnect sięga 2012 roku. Cenimy technologie Guidewire i jesteśmy dumni, że nasze kompetencje i doświadczenie spotkały się z oficjalnym uznaniem Guidewire. Sollers wsparł 28 wdrożeń Guidewire. Jesteśmy pewni, że nasza współpraca będzie dalej się rozwijać – powiedział Michał Trochimczuk, Managing Partner Sollers Consulting.

(AM, źródło: Sollers Consulting)