SPBUiR: Praktycy opowiedzą o likwidacji szkód

0
627

Trwa rejestracja na szkolenie „Likwidacja szkód okiem praktyków”, które odbędzie się 10 marca. Wydarzenie jest organizowane przez Stowarzyszenie Polskich Brokerów Ubezpieczeniowych i Reasekuracyjnych w ramach cyklu szkoleniowego 2020/2021.

Realizowane w trybie online szkolenia są skierowane zarówno do brokerów, jak i do innych pośredników działających w różnych kanałach dystrybucji. Najnowsze poprowadzi prof. Katarzyna Malinowska, radca prawny, członek zarządu Izby Ubezpieczeń i Organizacji Ryzyka oraz wykładowca uniwersytecki. Towarzyszyć jej będzie Krzysztof Haupt, likwidator szkód i menadżer z ponad 20-letnim doświadczeniem, pełnomocnik zarządu Crawford Polska ds. Rozwoju Produktu/Menedżer ds. Rozwoju Produktów.

Podczas szkolenia omówią oni pojęcie i zasady ogólne likwidacji szkód. Poruszą też kwestie zawiadomienia o wypadku, terminu wypłaty odszkodowania oraz dowodzenia w postępowaniu likwidacyjnym. Przedstawią również problem uczestników procesu likwidacji szkody oraz zabezpieczenia regresu.

Rozpoczęcie szkolenia jest zaplanowane na godz. 11:00, a jego zakończenie na 15:00.

Link do rejestracji: https://polbrokers.pl/szkolenie-rejestracja/?CourseID=128

Po zakończeniu każdego szkolenia dostępny będzie test sprawdzający przyswojoną wiedzę. Link do testu znajduje się pod oknem wideo, ale aktywny będzie dopiero po zakończeniu szkolenia.

Test będzie dostępny w czasie godziny po zakończeniu szkolenia i składa się z 5 losowo wybranych pytań z opcją zaznaczenia „tak” lub „nie”. Test zaliczają 3 poprawne odpowiedzi (60%). Czas wypełniania testu – do 30 minut.

Certyfikaty zaświadczające o ukończeniu szkolenia zostaną przekazane uczestnikom drogą elektroniczną – będą dostępne po zalogowaniu się na stronę szkolenia. Informacja o możliwości pobrania certyfikatu zostanie podana na stronie polbrokers.pl.

(AM, źródło: SPBUiR)