SPBUiR zaprasza na szkolenie o kwestii zaburzeń psychicznych w ubezpieczeniach

0
129

Rozpoczęła się rejestracja na szkolenie „Kwestia zaburzeń psychicznych w ubezpieczeniach”, które odbędzie się 12 maja. Wydarzenie organizowane przez Stowarzyszenie Polskich Brokerów Ubezpieczeniowych i Reasekuracyjnych w ramach cyklu szkoleniowego 2020/2021 poprowadzi dr hab. prof. SGH Marcin Kawiński.

Prowadzący przedstawi różnice pomiędzy zaburzeniami psychicznymi a chorobami psychicznymi, omówi problemy i dobre praktyki w zakresie kształtowania ochrony ubezpieczeniowej dla osób z zaburzeniami psychicznymi, zaprezentuje też przykłady świadczeń ubezpieczeniowych z zakresu zdrowia psychicznego, a także przeanalizuje kwestię zaburzeń psychicznych jako wyłączenia odpowiedzialności ubezpieczyciela.

Rozpoczęcie szkolenia jest zaplanowane na godz. 11:00, a jego zakończenie na 15:00.

Link do rejestracji: 

Po zakończeniu szkolenia dostępny będzie test sprawdzający przyswojoną wiedzę. Link do testu znajduje się pod oknem wideo, ale aktywny będzie dopiero po zakończeniu szkolenia.

Test będzie dostępny w ciągu godziny po zakończeniu szkolenia i składa się z 5 losowo wybranych pytań z opcją zaznaczenia „tak” lub „nie”. Test zaliczają 3 poprawne odpowiedzi (60%). Czas wypełniania testu – do 30 minut.

Certyfikaty zaświadczające o ukończeniu szkolenia zostaną przekazane uczestnikom drogą elektroniczną – będą dostępne po zalogowaniu się na stronę szkolenia. Informacja o możliwości pobrania certyfikatu zostanie podana na stronie polbrokers.pl.

Realizowane w trybie online szkolenia są skierowane zarówno do brokerów, jak i innych pośredników działających w różnych kanałach dystrybucji.

(AM, źródło: SPBUiR)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here