Sprawdzonapolisa.pl wesprze klienta w wyborze optymalnego ubezpieczenia

0
500

Serwis sprawdzonapolisa.pl rozpoczął sprzedaż ubezpieczeń. Przewagą konkurencyjną portalu ma być wsparcie klientów w wyborze i zakupie online – podał cashless.pl.

W ofercie internetowej multiagencji znajdują się obecnie m.in. polisy życiowe, zdrowotne, turystyczne, OZE, GAP, NNW oraz assistance. Portfel ma być sukcesywnie rozbudowywany, ale nie o ubezpieczenia komunikacyjne.

Sprawdzonapolisa.pl umożliwia klientom porównanie ofert i zawarcie umowy ubezpieczenia online wraz ze wsparciem konsultanta w przypadku polis na życie. Dodatkową pomocą dla nabywców są artykuły opisujące poszczególne ubezpieczenia, wskazujące ich plusy i minusy oraz podpowiadające, na co należy zwrócić uwagę w swojej sytuacji życiowej. Klienci mogą wybierać spośród produktów opracowanych przez Europa Ubezpieczenia, Fortegra, Generali, InterRisk, Nationale-Nederlanden, Saltus, UNIQA, Vienna Life i Wiener, do których mają wkrótce dołączyć kolejne dwa zakłady.

Więcej:

cashless.pl z 20 września, Ida Krzemińska-Albrycht „Sprawdzonapolisa.pl wystartowała ze sprzedażą polis. Portal ma pomóc w wyborze i zakupie online ubezpieczeń”

(AM, źródło: cashless.pl)