Sukcesy najlepiej świętuje się razem!

0
479

Wieloletnią tradycją OVB są spotkania najlepszych współpracowników i wspólne świętowanie ich sukcesów. Towarzyszy im zawsze gorąca, żywiołowa atmosfera. Śmiało można powiedzieć, że tegoroczne wydarzenie, choć w formule hybrydowej, było jeszcze bardziej serdeczne i pełne radości. Nic w tym dziwnego, skoro odbyło się po długiej przerwie spowodowanej pandemią.

8 września Hotel Nosalowy Dwór Resort & SPA w Zakopanem gościł 200 uczestników, a w wydarzeniu online brało udział blisko 1500 osób. Ze względów bezpieczeństwa gośćmi hotelu były wyłącznie osoby w pełni zaszczepione lub posiadające negatywny wynik testu na Covid-19.

Galę otworzył i prowadził w swoim niepowtarzalnym stylu prezes zarządu OVB Polska Artur Kijonka. Witając gości, podkreślił, że tegoroczne spotkanie dyrektorów OVB to wydarzenie wyjątkowe, bo podsumowujące osiągnięcia dwóch lat – 2019 i 2020:

Był to dla nas wszystkich czas niezwykły z wielu względów, ale dla OVB okazał się czasem ogromnego zainteresowania współpracą z naszą firmą i rekordowych wyników: rok 2019 vs. 2018 zakończyliśmy z 43-procentowym wzrostem JP, a 2020 vs. 2019 z 31-procentowym wzrostem. Tegoroczne wyniki wskazują na kolejne rekordy – mówił z dumą prezes OVB Polska.

Zgodnie z tradycją nazwiska historycznie najlepszych sprzedawców z poszczególnych stopni kariery OVB umieszczane są na symbolicznej Wall of Fame. Tym razem zapisali się na niej: Agnieszka Orłowska, kierownik oddziału; Mateusz Wiśniewski, kierownik okręgu; Katarzyna Wierdak, dyrektor okręgu (obecnie dyrektor regionalny); Maciej Srzedziński, dyrektor regionalny (obecnie dyrektor krajowy); i Michał Szymków, najlepszy spośród dyrektorów krajowych z niesamowitym wynikiem ponad 100 tys. JP w miesiącu.

Gościem specjalnym wydarzenia był Area Manager OVB Holding AG Andreas Simon, który przekazał najnowsze dane rynkowe i wyniki spółek należących do europejskiego Holdingu OVB. Dane te potwierdziły znakomity rozwój firmy nie tylko w Polsce, ale też w pozostałych krajach, w których działa OVB.

Holding w swojej strategii stawia na rozwój cyfrowych narzędzi i rozwiązań, a przede wszystkim szkoleń podnoszących kwalifikacje współpracowników OVB. Nowy program OVB Career World daje nie tylko narzędzia zarządcze – Leadership Control, ale przede wszystkim Personal Development – ujednolicony i kompleksowy program szkoleniowy, pozwalający prowadzić nowego współpracownika do najwyższych stanowisk w OVB, zgodnie z hasłem przewodnim na 2021 r.: „Ilość + Jakość = Profesjonalizm”. Bez jakości nie ma przyszłości!

Na Spotkaniu Dyrektorów OVB nie mogło też zabraknąć uhonorowania osób świętujących swoje jubileusze: 10-, 15-, 20-, 25-, a nawet 30-lecia pracy. Imponujące było także grono awansujących na wyższe stanowiska.

Struktury OVB zyskały nowych kierowników okręgu, dyrektorów okręgu, dyrektorów regionalnych. Najważniejszy w karierze awans, na stanowisko dyrektora krajowego, odebrał Maciej Srzedziński.

W wieczornej części eventu scena należała do tych, którzy mogli pochwalić się najlepszymi wynikami w kluczowych aspektach swojej działalności, a więc sprzedaży, rekrutacji i rozbudowie grupy bezpośredniej, także za lata 2019 i 2020.

Wyróżnienia odebrali ponadto zwycięzcy Netto Club Kreta 2020 i 2021 oraz zwycięzcy konkursu Seszele 2020.

OVB nagradza też „milionerów”, czyli osoby posiadające na swoim koncie w ujęciu historycznym ponad 1 mln JP. W gronie tym, w kategorii 1 mln JP znaleźli się dyrektorzy regionalni: Natasza Dereń-Halczok, Maciej Sobczak, Halina Wilczyńska, Monika Woszczyk, oraz dyrektor krajowy Maciej Srzedziński.

W kategorii 2 mln JP dyrektorzy krajowi: Dariusz Halczok, Anna Nawrat, Ireneusz Tomczyk, i senior dyrektor krajowy Magdalena Zieleniewska.

W kategorii 3 mln JP: dyrektor krajowy Michał Szymków.

W kategorii 5 mln JP: senior dyrektor krajowy Marcin Dobrzański.

W kategorii 15 mln JP: super senior dyrektor krajowy Marek Zieleniewski.

Wszyscy uczestnicy eventu podkreślali, jak ważna była dla nich możliwość osobistego spotkania się i kontaktu po tak długiej przerwie. Wiadomo przecież, że sukces najlepiej smakuje razem!