System PZU iFlota nagrodzony w plebiscycie Fleet Derby 2022

0
98

21 czerwca odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród w ramach ogólnopolskiego plebiscytu Fleet Derby 2022. Podczas wydarzenia rozdano 42 statuetki. Jedną z nich otrzymał PZU.

Ubezpieczyciel zdobył nagrodę w kategorii „Produkt/Usługa Flotowa” w podkategorii „Ubezpieczenia”. Statuetka dla zakładu została przyznana za usługę PZU iFlota. Nagrodę w imieniu firmy odebrał Piotr Ratajski, kierownik Zespołu Rozwoju i Utrzymania Aplikacji Biznesowych PZU.

PZU iFlota to system, który łączy w sobie trzy elementy ważne z punktu widzenia osoby zarządzającej parkiem pojazdów w przedsiębiorstwie. Podstawową jego funkcją jest możliwość zarządzania ewidencją pojazdów, kierowców i różnego rodzaju kosztami, a także obsługą m.in. kart paliwowych i usług serwisowych. W tym module można zdefiniować powiadomienia, które przypomną o zbliżających się zadaniach, takich jak przeglądy, szkolenia, odnowienia uprawień kierowców czy płatność raty. Drugim elementem jest zarządzanie ubezpieczeniami. System zapewnia dostęp do danych o aktualnych polisach AC i OC oraz umożliwia zgłaszanie i podgląd szkód z poziomu aplikacji. Trzecim elementem jest wartość prewencyjna aplikacji, czyli poprawa bezpieczeństwa floty.

Plebiscyt Fleet Derby to przede wszystkim prezentacja przedstawicieli branży motoryzacyjnej i flotowej, a także promocja produktów i usług, które kształtują rynek flotowy oraz mają realny wpływ na rozwój branży motoryzacyjnej i flotowej.

(AM, źródło: Fleet)