Szkolenie na temat prawnych aspektów likwidacji szkód

0
683

17 listopada w Warszawie odbędzie się czwarte śniadanie biznesowe organizowane przez V Financial Conferences dla zakładów ubezpieczeń. Wydarzenie, które odbędzie się w formule online, będzie nosić tytuł „Proces likwidacji szkód – zagadnienia prawne (w tym szkody transgraniczne)”. Patronem medialnym spotkania jest „Gazeta Ubezpieczeniowa”.

Zbliżające się wydarzenie będzie kolejnym z cyklu śniadań biznesowych organizowanych wspólnie z ekspertami z branży ubezpieczeniowej. Obejmują one szerokie spektrum tematów dotyczących najważniejszych zmian odnoszących się do zakładów ubezpieczeń. Celem spotkań będzie m.in. omówienie najważniejszych zmian w prawie, usystematyzowanie dotychczasowej wiedzy oraz wymiana doświadczeń praktycznych. Nadchodzące śniadanie prowadzić będzie radca prawny Paweł Stykowski, local partner, kierujący departamentem Prawa Ubezpieczeń w kancelarii DWF Poland.

Podczas najbliższego śniadania omówiony zostanie zarówno sam proces likwidacji szkód, jak i zagadnienia prawne z nim związane. A wszystko to z uwzględnieniem elementów międzynarodowych.

Spotkanie jest skierowane do przedstawicieli zakładów ubezpieczeń i reasekuracji (krajowych i zagranicznych), brokerów i agentów ubezpieczeniowych, a w szczególności specjalistów zajmujących się szkodami osobowymi, kancelarii odszkodowawczych oraz niezależnych firm likwidacji szkód.

Formularz zgłoszeniowy jest dostępny pod adresem:

Kontakt z organizatorem:

Zespół Konferencji i Szkoleń

Kom. 791 404 321

Ewa Dawid 884 377 776

e-mail: echrzanowska@vfconferences.pl

(am)