Telemedi po raz trzeci z rzędu w czołówce rankingu FT1000

0
372

Telemedi, dostawca usług telemedycznych, po raz trzeci z rzędu został wyróżniony w prestiżowym rankingu FT1000 opublikowanym przez „Financial Times”, znajdując się wśród najszybciej rozwijających się firm w Europie. Dodatkowo insurtech zajął czwartą pozycję w kategorii firm z branży healthcare oraz został numerem 1 jako „weteran” rankingu w tym sektorze.

– Jesteśmy niezmiernie dumni z tego wyróżnienia, które jest potwierdzeniem naszego ciągłego rozwoju i zaangażowania w innowacje w sektorze opieki zdrowotnej – mówi Beata Gosławska, dyrektorka ds. Rozwoju Biznesu Telemedi. – Nasze zaangażowanie w rozwijanie zakresu usług medycznych oraz systemu informatycznego, z uwzględnieniem potrzeb i oczekiwań naszych klientów oraz pacjentów, jest kluczem do naszego sukcesu.

Telemedi jest medycznym insurtechem oferującym jako podmiot leczniczy pełne spektrum usług ambulatoryjnej opieki zdrowotnej, wsparcie w obszarze mental health, orzecznictwa, underwritingu oraz opieki koordynowanej po ciężkich zdarzeniach. Dodatkowo, w roli integratora dostawców usług medycznych, Telemedi wdraża portale klienta.

– Nasze usługi, oparte na modelu hybrydowym, umożliwiają pacjentom komfortowe korzystanie z usług medycznych, co przynosi naszym klientom wymierne korzyści biznesowe oraz konkurencyjność oferty – dodaje Monika Lubecka, reprezentantka Telemedi.

(AM,  źródło: Telemedi)